بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یاشوا کیمیش اطمینان دارد باواریایی ها می توانند مقابل چلسی به دور بعد لیگ قهرمانان صعود کنند و گفت نمی داند استراحت کردن بیشتر به ضرر آنها است یا خیر.

امسال به دلیل ویروس کرونا، جوایز فردی سالیانه بازیکنان فعلا لغو شده است. به گزارش طرفداری و به نقل از Goal، یاشوا کیمیش در مورد رقبای اصلی روبرت لواندوفسکی در صورت اهدای عناوین فردی گفت:

“ البته که مثل همیشه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در بین مدعیان خواهند بود. از نظر من کوین دی بروین فصل فوق العاده ای سپری کرد. بنابراین شاید او هم باشد.
 

یاشوا کیمیش خودش هم فصل فوق العاده ای سپری کرد و مانند سال های گذشته چشم ها را به خود معطوف کرده بود. بازیکن 25 ساله آلمانی برای هانسی فلیک در نقش هافبک مرکزی بازی کرد اما به خوبی توانایی بازی در پست فولبک راست را هم دارد. او ترجیح می دهد در پست هافبک بازی کند:

“ بازی در پست هافبک را دوست دارم. در رده جوانان همیشه در این پست بازی کردم. واقعا خوشحال شدم که دوباره توانستم در این پست بازی کنم. فکر می کنم خوب کار کردم اما این فصل هنوز تمام نشده است. ما چند بازی دیگر در پیش داریم و بعد خواهیم دید من خوب کار کرده ام یا خیر. پست مورد علاقه من، هافبک است. فکر می کنم آنجا با قدرت بیشتری بازی می کنم و می توانم با بقیه بازیکنان در ارتباط باشم. بیشتر در جریان بازی هستم زیرا به عنوان فولبک راست شما باید یک سمت زمین بمانید و همیشه در طول 90 دقیقه در جریان بازی نیستید. بنابراین پست هافبک مرکزی را ترجیح می دهم.
 

فصل بوندسلیگا زودتر از سایر لیگ های بزرگ اروپایی به پایان رسید. بایرن مونیخ در آستانه آغاز مجدد لیگ قهرمانان نسبت به سایرین کمتر بازی کرده است. آیا این وقفه به سود آنها است یا به ضرر آنها؟

“ نمی دانم این موضوع به ضرر ما باشد یا خیر. فکر می کنم بعد از بازی ها می توان قضاوت کرد. فکر می کنم استراحت و ریکاوری کردن برای ما خوب است. ما یک بازی دوستانه مقابل مارسی داریم و بعد به مصاف چلسی می رویم. نتیجه خوبی در بازی رفت گرفتیم و واقعا اعتقاد دارم که به دور بعد صعود می کنیم.

منبع
برچسب ها: جاشوا کیمیش
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.