بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ با نتیجه 2-0 از سد شالکه گذشت.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، نیکو کواچ بعد از بازی در مورد عملکرد بایرن اظهار داشت:

“یک بازی خیلی خیلی خوب از بوندس لیگا تماشا کردیم. تیم من در تمام 90 دقیقه کنترل بازی را در اختیار داشت و موقعیت های گل زیادی ایجاد کردیم. متاسفانه گل های کمی به ثمر رساندیم. عملکرد فوق العاده ای بود. باید از تمام بازیکنان تیم ستایش کنم؛ نه تنها به خاطر عملکردمان در خط حمله که در خط دفاع و زمانی که توپ را در اختیار نداشتیم هم عالی کار کردیم. وقتی در خط جلو توپ را از دست می دادیم، خیلی زود توپ را پس می گرفتیم. ما مثل یک تیم بازی کردیم.
 

به نظر می رسید فرانک ریبری در زمان تعویض ناراحت بود:

“نه فرانک عصبانی نبود. من به او گفتم که عالی بازی کرده و گرنابری هم می خواهد چند دقیقه ای بازی کند. ما یک تیم متحد هستیم. همه چیز روبراه است. اگر تعویضی انجام ندهم هیچکدام از بازیکنان نیمکت نشین فرصت حضور در میدان را نخواهند داشت. در هر حال فرانک خیلی خوب بازی کرد. او خود را در موقعیت شوت به دروازه قرار می داد ولی پاس دادن را ترجیح می داد. این نشان می دهد که ریبری در خدمت تیم است. به نظرم او بیشتر باید شوت به سمت دروازه را امتحان کند.
 

در مورد احتمال حضور انفرادی بازیکنان بایرن مونیخ در جشن اکتبرفست:

“من بازیکنان حرفه ای، مسئول و منظمی در اختیار دارم که می دانند چه کار می کنند.
 

لئون گورتسکا در این بازی برای اولین بار با پیراهن بایرن برابر تیم سابقش بازی کرد. او بعد از بازی گفت:

“ما شروع فوق العاده ای داشتیم. موقعیت های گل زیادی داشتیم و شاید اگر ضربات آخر را بهتر می زدیم زودتر می توانستیم فاصله را بیشتر کنیم. شالکه هم خوب بازی کرد و به خوبی تیم ما را تحت فشار قرار داد. در بخش دوم نیمه اول بازی کمی دچار مشکل شدیم. به نظرم لایق این پیروزی بودیم

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ شالکه بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.