بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ستاره آلمانی باواریایی ها به تمجید از سرمربی این تیم می پردازد.

توماس مولر، مهاجم آلمانی باشگاه بایرن مونیخ به تمجید از سرمربی این تیم، هانسی فلیک می پردازد.

به نقل از SZ، توماس مولر اذعان می کند که هانسی فلیک نظم و سازماندهی فوق العاده ای را در تیم بایرن مونیخ ایجاد کرده است و نکات تاکتیکی را به صورت کاملا واضح و شفاف به بازیکنان بیان می کند.

فلیک انسان فوق العاده ای است

“ هانسی فلیک همواره انسان فوق العاده ای بوده است و همیشه صحبت هایش بسیار واضح و شفاف بوده است. در ابتدا من هانسی را صرفا به عنوان یک بازیکن و دستیار می شناختم. با این حال، من تصور نمی کردم که او بتواند به عنوان سرمربی بایرن مونیخ، چنین پکیج کاملی را برای ما به ارمغان بیاورد. هانسی سازماندهی و نظم فوق العاده ای در تیم ما ایجاد کرده است. در اینجا برای حضور در ترکیب بلیت رایگانی به شما داده نمی شود و عملکرد بازیکنان مهم ترین نکته برای هانسی است.
 

در ادامه مولر راجع به تیاگو آلکانتارا و داوید آلابا، دو بازیکنی که در آستانه ترک بایرن مونیخ قرار دارند، صحبت کرد و گفت:

“ تیاگو توانایی بسیار خوبی در زمینه کار با توپ دارد و مردم معمولا این توانایی او را دست کم می گیرند. همچنین تیاگو هنگامی که حریف مالک توپ است، بسیار جنگنده بازی می کند. داوید (آلابا) در زمینه کنترل مسابقه و بازیسازی نقش بسیار مهمی دارد. من دوست دارم تا هر دوی آن ها در تیم ما بمانند. هر دوی آن ها با توجه به سبک سرمربی، چیزهای زیادی را به تیم ما ارائه می دهند. هر دوی آن ها برای باشگاه ما بسیار مهم هستند.

منبع
برچسب ها: توماس مولر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.