بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی جوان تیم فوتبال آر.ب لایپزیگ آرزو می کند فینالیست های لیگ قهرمانان اروپا تیم های آلمانی باشند.

آلمان ها در مسابقات باقیمانده فصل جاری لیگ قهرمانان نمایندگانی مثل آر.ب لایپزیگ و بایرن مونیخ دارند.

لایپزیگ در مرحله یک چهارم  باید با اتلتیکومادرید مصاف دهد. بایرن مونیخ نیز در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 3 بر صفر چلسی را شکست داده و در شرایط خوبی برای بازی برگشت است.

یولیان ناگلس مان به عنوان مسئول فنی «آر.ب» امیدوار است شاگردانش برنده رویارویی با حریف خود شوند و مراحل بعدی تا فینال را با قدرت پشت سرگذارند. در آنجا نیز برابر بایرن مونیخ، فینالی تمام آلمانی برگزار کنند.

وی به خبرنگار بیلد ام زونتاگ گفت: تیم های در مسابقات مثل همین بایرن مونیخ هستند که فکر می کنم چلسی را شکست دهند و به مرحله بعد برسند. البته مسابقات دوره های بعدی را نمی توان پیش بینی کرد. چون نمی توان گفت که از نظر جسمانی تک تک تیم ها در چه شرایطی هستند، در واقع برخلاف گذشته مدعی کلاسیکی وجود ندارد.

وی افزود: البته می توان خواب و خیال چیزهای را دید. حالا همه چیز به ما و بایرنی ها بستگی دارد. به هرحال از این که به فینال برسیم و در آن مرحله مقابل بایرن قرار بگیریم، خوشحال می شوم.

چنانچه شاگردان ناگلس مان از پس اتلتیکومادرید برآید در مرحله نیمه نهایی با برنده آتالانتایونایتد و پاری سن ژرمن دیدار می کند.

منبع
برچسب ها: یولیان ناگلزمان لایپزیگ لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.