به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باواریایی‌ها فقط و فقط خواهان یک فروش خوب و کسب درآمد از ژروم بواتنگ هستند.

بایرن مونیخ حاضر نشده در ازای به خدمت گرفتن آنتونی مارسیال، ژروم بواتنگ را به منچستریونایتد بفروشد.

در فاصله تنها یک هفته تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی لیگ برتر، منچستریونایتد هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. به جز لیستی که مورینیو به باشگاه داد و هنوز هیچ کدام خریداری نشده - به گفته مورینیو - این تیم باید به پرونده مارسیال هم رسیدگی کند. بازیکنی که ظاهرا تمایلی به ماندن در اولدترافورد ندارد و دوست دارد در تیم دیگری بازی کند. رابطه او و مورینیو هم ظاهرا شکراب است.

به گزارش بیلد، از این رو شیاطین سرخ که به دنبال جذب یک مدافع میانی نیز هستند، اخیرا پیشنهاد معاوضه مارسیال با ژروم بواتنگ را به بایرن مونیخ داده‌اند. بواتنگ هم در لیست فروش بایرن قرار دارد و گفته می‌شود به احتمال فراوان راهی پاری سن ژرمن خواهد شد. گرچه هنوز توافقی حاصل نشده است. بایرن از این جهت پیشنهاد یونایتد را رد کرده که به گفته رومنیگه، هم اکنون 4 وینگر دارد و اضافه شدن مارسیال برای کواچ دردسر ایجاد می‌کند. ضمن اینکه دیویس هم از ژانویه به ترکیب تیم اضافه خواهد شد.

به گفته بیلد، بایرن مونیخ چنانچه خواهان جذب مارسیال باشد، در تابستان 2019 اقدام خواهد کرد. اگر تا آن زمان این وینگر فرانسوی در اولدترافورد مانده باشد. بایرن مونیخ در ازای بواتنگ فقط و فقط یک پول خوب می‌خواهد و نه چیز دیگری.

منبع
برچسب ها: ژروم بواتنگ آنتونی مارسیال منچستر یونایتد نقل و انتقالات
دیدگاه ها
Mehrangermany 2 جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
از 4 تا وینگر که میگه 2 تاشون رو به موت و همیشه مصدومن و موقعی که مصدوم نیستن امادگی ندارن یکی هم هنوز نیومده که بازیش رو ببینیم فقط یه کومان رو داریم خلاصه امسال هم مالیدیم اقای رومنیگه
بابک 0 شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۷
بله . رومینیگه جز به پول مگه به چیزی هم فکر می کنه؟ به نظر من دوران این مدیر پول پرست تموم شده.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.