بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مهاجم لهستانی باواریایی ها به تمجید از سرمربی سابق خود می پردازد.

روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی باشگاه بایرن مونیخ که پیش از این زیر نظر یورگن کلوپ در دورتموند کار کرده است، به تمجید از این سرمربی آلمانی می پردازد.

به نقل از ESPN، روبرت لواندوفسکی معتقد است که کلوپ با توجه به شناخت بسیار خوبی که از شاگردانش دارد، موجب افزایش انگیزه و روحیه آن ها می شود.

یورگن کلوپ دو چهره دارد

از لواندوفسکی سوال شد که محبوب ترین سرمربی برای او چه کسی است و او پاسخ داد:

“ از نظر من یورگن کلوپ و پس از آن قطعا پپ گواردیولا محبوب ترین مربی برای من است. کلوپ دو چهره دارد، یک چهره او مانند پدری مهربان است اما چهره دوم او مانند یک مربی یا مدیر است. او به عنوان یک سرمربی می تواند هر چیزی را به شما بگوید و منظور من (از هر چیزی) چیزهای خوبی نیست بلکه چیزهای بدی است که او می تواند به شما بگوید. او همچنین باعث افزایش انگیزه بازیکنان خود می شود و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد زیرا شناخت بسیار خوبی از بازیکنان خود دارد.
 

در ادامه لواندوفسکی راجع به تقابل با چلسی در لیگ قهرمانان اروپا گفت:

“ در این فصل، چلسی فوق العاده بازی کرده است و عملکرد بسیار خوبی داشته است. من نگران این مسابقه نیستم. ما بایرن مونیخ هستیم و برای چلسی نیز احترام زیادی قائل هستیم. ما می دانیم که در شرایط بسیار خوبی قرار داریم و از نتیجه بازی رفت نیز آگاه هستیم. ما باید در 20 دقیقه ابتدایی این مسابقه عملکرد خوبی داشته باشیم.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی یورگن کلوپ پپ گواردیولا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.