بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رئیس سابق باشگاه بایرن مونیخ به انتقاد از سیاست های نقل و انتقالاتی باشگاه دورتموند پرداخت.

اولی هوینس در یک مصاحبه جنجالی به انتقاد از سیاست های نقل و انتقالاتی باشگاه دورتموند پرداخت و اذعان می کند که قدرت مالی دورتموند بسیار ضعیف تر از بایرن مونیخ است.

به نقل از FAZ، اولی هوینس معتقد است که سران دورتموند با بازیکنان با استعداد خود مانند یک کالا رفتار می کنند. او در این رابطه می گوید:

“ هنگامی که دورتموند بازیکن با استعدادی را جذب کند و آن بازیکن به خوبی بازی کند، چند ماه بعد می توانید از خود باشگاه یا از پیرامون باشگاه بشنوید که این بازیکن قرار است به فروش برسد. چطور یک بازیکن می تواند فرض کند که بخشی از DNA باشگاه است درحالی که خودش را در نظر سران باشگاه مانند کالایی برای فروش می داند؟ به عنوان مثال، لواندوفسکی حدود دو سال قبل مقابل من نشست و گفت: "آقای هوینس، شما باید با آقای زهوی (پیرامون تمدید قرارداد) صحبت کنید، او مدیر برنامه جدید من است." و من هم گفتم: "بله حتما، 3 سپتامبر (پس از پایان نقل وانتقالات) او را ملاقات خواهم کرد." آن ها (دورتموند) در زمینه جذب اسپانسر مالی حتی نزدیک ما نیز نیستند و با فروش بازیکنان خود سعی می کنند تا ضعف مالی خود را جبران کنند. در مورد سانچو نیز باید بگویم که همه توافقات میان ما و او انجام شده بود اما در آخرین لحظه، سانچو تصمیم گرفت تا به دورتموند برود.
 

در ادامه هوینس راجع به انتقال کای هاورتس به بایرن مونیخ گفت:

“ همه ما می دانیم که او بازیکن بسیار بسیار خوبی است. با این حال، من نمی توانم تصور کنم که در هنگام بحران شیوع ویروس کرونا، پس از انجام یک انتقال 50 میلیون یورویی، یک انتقال 70 یا 80 میلیون یورویی آن هم بدون فروش هیچ بازیکنی انجام شود. من مطمئن هستم که امسال پس از لروی سانه، ما هیچ انتقال بزرگی دیگر نخواهیم داشت.
 

 پس از اظهارات هوینس، میشائیل تسورک، مدیر ورزشی باشگاه دورتموند با انتشار بیانیه ای نسبت به صحبت های هوینس واکنش نشان داد و این صحبت ها را بسیار متکبرانه و کاملا اشتباه دانست. در ادامه تسورک اذعان می کند که دورتموند از ابتدا در رقابت برای جذب سانچو نسبت به بایرن مونیخ پیشی گرفته بود و سران بایرن مونیخ قصد داشتند تا با ارائه پیشنهادی با مبلغ بیشتر، سانچو را جذب کنند. در ادامه نشریه بیلد نیز ادعا می کند که سران بایرن مونیخ از این مصاحبه هوینس تعجب کرده اند.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس میشائیل تسورک بروسیا دورتموند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.