بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدافع آبی ها انتقاداتی که به خط دفاعی این تیم وارد می شود را کاملا عادی و طبیعی می داند.

آنتونیو رودیگر، مدافع میانی آلمانی باشگاه چلسی معتقد است که با توجه به نتیجه بازی رفت، هیچ فشاری روی چلسی برای تقابل با بایرن مونیخ وجود ندارد.

به نقل از گل، آنتونیو رودیگر، در مصاحبه پیش از بازی با بایرن مونیخ در کنار لمپارد حضور داشت و راجع به تقابل با بایرن مونیخ صحبت کرد. او در این رابطه گفت:

“ لیگ قهرمانان اروپا رقابت متفاوتی نسبت به سایر رقابت ها است. شکست مقابل آرسنال ناامید کننده بود. این درست است که ما در دور رفت این مرحله متحمل شکست شدیم اما اکنون شرایط به گونه ای است که چیزی برای باختن نداریم و هیچ فشاری روی ما وجود ندارد که چنین چیزی می تواند برای ما یک مزیت محسوب شود.  
 

از رودیگر راجع به مشکلات خط دفاعی چلسی سوال شد و او پاسخ داد:

“ از نظر من کاملا طبیعی و عادی است که مردم از ما انتقاد می کنند زیرا ما گل های زیادی را دریافت می کنیم و من فکر می کنم که این (مشکلات خط دفاعی) چیزی است که باید پس از این مسابقه به آن بپردازیم و این مشکلات را بررسی کرده و در این زمینه پیشرفت کنیم.
 

جدایی ویلیان فقدان بزرگی برای ما محسوب خواهد شد

“ ویلیان تصمیم خودش را می گیرد و من هنوز درباره شرایط او چیزی نمی دانم اما جدایی ویلیان فقدان بزرگی برای ما محسوب خواهد شد. از نظر من، مردم میزان اهمیت ویلیان در تیم ما را به خصوص پس از شروع مجدد مسابقات فوتبال مشاهده کردند.
 

در پایان رودیگر راجع به حضور کالوم هادسون اودوی در بازی مقابل بایرن مونیخ صحبت کرد و گفت:

“ قبل از هر چیزی ما باید این را بدانیم که کالوم بازیکنی جوان و بسیار با استعداد است و او نه فقط به بازی مقابل بایرن مونیخ، بلکه همیشه به حضور در چنین بازی های بزرگی نیاز دارد. به همین دلیل است که شما فوتبال بازی می کنید و او نیز می خواهد خودش را اثبات کند.

منبع
برچسب ها: آنتونیو رودیگر چلسی لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.