بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فرانک لمپارد پیش از دیدار مهم برابر بایرن مونیخ، در مورد آخرین وضعیت تیمش صحبت کرده است.

چلسی و بایرن مونیخ در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شنبه شب ساعت 23:30 به وقت تهران به مصاف هم می روند. فرانک لمپارد که در نشست مطبوعاتی شرکت کرده بود، به سوالات خبرنگاران پاسخ داده است.

به نقل از فوتبال لندن، فرانک لمپارد گفته است:

“ آیا می توان نتیجه را برگرداند؟ فکر می کنم که می توانیم چون اگر چنین نبود، اصلا اینجا نبودیم. باید هم من و هم بازیکنان باور کنند. بازی رفت را 3-0 باختیم و باید بدانیم در چه شرایطی قرار داریم. باید بدانیم که قابلیت این را داریم کاری خارق العاده انجام بدهیم. از بازیکنانم این انتظار را دارم که با این هدف به زمین بیایند و با کنار گذاشتن تمام احساسات منفی، با انرژی مثبت بازی کنند. وقتی مقابل تیم باکیفیتی مانند بایرن مونیخ بازی می کنید، باید هم خوب حمله کنید و در دفاع هم عالی باشید. باید به خوبی توپ را به گردش دربیاوریم. برای این بازی، پولیشیچ، آزپیلیکوئتا، ویلیان و پدرو را در اختیار نخواهیم داشت. لوفتوس چیک و کانته ولی آماده بازی کردن هستند.
 

فرانک لمپارد در مورد آینده ویلیان

“ در حال حاضر ویلیان بازیکن ما به حساب می آید. من به خوبی ویلیان را می شناسم. او به خاطر مصدومیت در بازی های اخیر بازی نکرد. ارتباطم با ویلیان بسیار خوب است و در حال حاضر هیچ حس بدی نسبت به یکدیگر نداریم. ویلیان هم مرد فوق العاده ای است و هم بازیکن بی نظیری است. می خواهم ویلیان خودش حرف نهایی را در رابطه با آینده اش بزند. غیر از این، نمی خواهم جو منفی اطراف تیم ایجاد شود. اگر ویلیان تصمیم به جدایی بگیرد، آرزوی موفقیت خواهیم کرد چون فعلا شرایط همین است.
 

فرانک لمپارد در مورد الهام گرفتن از اتفاقات سال 2012

“ نمی خواهم برای این بازی، از این روش استفاده کنم. اگر بخواهم داستان های کوتاهی از دوران بازیگری ام به بازیکنان تعریف کنم، حوصله شان قطعا سر می رود. سعی می کنم با بازیکنانم صحبت کنم و آن ها را از شرایط و وضعیت آگاه کنم. اینجا همه بازیکنان می خواهند نتیجه را عوض کنند و این را حس می کنم. فصلی طولانی را پشت سر می گذاریم و از برخی جهات، موفق هم بودیم. در این دیدار هم یک چالش بزرگ داریم و می خواهم آن چالش و رویکردی را که دوست دارم، از بازیکنانم ببینم. در چلسی عصر جدیدی آغاز شده و بازیکنان هم جدید هستند. باخت ها، بخش بزرگی از خاطرات بازیکنان جوان تیم خواهند شد. با این حال سعی خواهم کرد الهام بخش بازیکنان باشم.

منبع
برچسب ها: فرانک لمپارد چلسی لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.