بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوتار ماتئوس، هافبک سابق بایرن مونیخ به تمجید از شرایط این روزهای این باشگاه پرداخت.

عملکرد فوق العاده بایرن مونیخ در مقطع بعد از شیوع کرونا باعث شده بسیاری آنها را بخت اول قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بدانند. لوتار ماتئوس مدعی شد شرایط در اردوی بایرن مونیخ مساعد است و او البته به تمجید از رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی باواریایی ها نیز پرداخت.

 

لوتار ماتئوس گفت: "انگیزه و طمع به موفقیت به طور خودکار برای هر بازیکنی در این مرحله از لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد. اما شما نباید خود را تحت فشار بیش از حد قرار دداده و باید با آرامش و راحتی کارتان را انجام دهید، و این همان چیزی است که شما را از دیگران متمایز می کند. به عنوان مثال جاشوا کیمیچ بسیار جاه طلب است، اما او مثل 30 ساله ها با آرامش بازی می کند.

 

همچنین دیگر لازم نیست که من در مورد لواندوفسکی چیز دیگری بگویم و او نمایش های فوق العاده ای را ارائه داده است. از نظر من من او در حال حاضر نه تنها بهترین مهاجم جهان، بلکه بهترین بازیکن نیز است.

 

هانسی فلیک موفق شده بازیکنانی مانند تیاگو، فیلیپ کوتینیو و لوکاس هرناندز را راضی نگه دارد، حتی اگر همیشه این بازیکن در ترکیب اصلی تیم قرار نگیرند. شرایط چند ماه گذشته نشان داده که ترکیب بایرن از نظر شخصیتی در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفته و هیچ گونه ناراحتی و نارضایتی در داخل وجود نداشته است. هدف اصلی همه قهرمانی در لیگ قهرمانان است و این تنها هنگام اتحاد امکان پذیر می شود."

منبع
برچسب ها: لوتار ماتئوس روبرت لواندوفسکی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.