بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوئیس سوارز معتقد است جمعه بعد برای مصاف با بایرن مونیخ باید همه انرژی خود را در زمین بگذارند.

بارسلونا دیشب توانست بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را 3-1 از ناپولی ببرد و راهی یک چهارم نهایی شود. جمعه در لیسبون بارسا باید به مصاف بایرن مونیخ برود. کلمنت لنگله، لیونل مسی و لوئیس سوارز از روی نقطه پنالتی گل های بارسا را به ثمر رساندند.

 

لوئیس سوارز در پایان بازی گفت:« هدف ما صعود بود و به آن هم رسیدیم. پس از پایان لالیگا و از دو هفته پیش به این بازی فکر می کردیم و آماده بودیم تا کار صعود را نهایی کنیم. می دانستیم ناپولی حریف دشواری است و در بازی رفت نیز کار را برای ما دشوار کرد. مهم این بود که راهی دور بعد شویم و حالا باید به بایرن فکر کرد.»

 

سوارز ادامه داد:« نیمه اول هر چه بازی جلوتر رفت، توانستیم موقعیت های بیشتری خلق کنیم و در نیمه دوم ناپولی فشار را بیشتر کرد و ما این را می دانستیم. می خواستیم هر طور شده صعود کنیم و هرچند نیمه دوم کمی افت کردیم ولی به کمک نیمه اول بزرگی که داشتیم، توانستیم کار صعود را یکسره کنیم.»

 

بایرن مونیخ:« در یک تک بازی هر تیمی برای صعود شانس دارد. بایرن رقیب بزرگی است و از نامزدهای قهرمانی محسوب می شود و شانس ما و این تیم 50-50 خواهد بود. معتقدم هر 8 تیم حاضر در لیسبون شانس قهرمانی دارند. باید در این بازی همه توان مان را برای برد بگذاریم.»

منبع
برچسب ها: لوئیس سوارز بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.