بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی تیم ملی اسپانیا پس از بازی شب گذشته به طور مشخص از عملکرد دروازه بان تیمش تمجید کرد.

لوئیز انریکه پس از تساوی 1-1 آلمان و اسپانیا، از داوید دخیا به خاطر عملکرد خیره کننده اش تعریف و تمجید کرد.

به نقل از سایت گل، دخیا به جز گل دقیقه 51 ورنر، با 7 مهار توپی که داشت تیمش را در جریان بازی نگه داشت تا خوزه گایا نهایتا بازی را به تساوی بکشاند. دخیا اخیرا به خاطر اشتباهاتش در منچستریونایتد و اسپانیا مورد انتقادات فراوانی قرار گرفته است و انریکه می گوید عملکرد خوب او هم باید به همان اندازه مورد توجه قرار بگیرد.

“ وقتی دخیا اشتباهی مرتکب می شود، همیشه آن را بزرگ می کنیم بنابراین وقتی چنین عملکردی ارائه می کند، باید او را ستایش کنیم. خیلی خوب می شود اگر در تیتر اصلی مطبوعات بنویسند: «عجب دروازه بان خوبی داریم!» اما از آنجایی که چنین چیزی را نمی نویسند، من این را به شما می گویم. متأسفانه این هم از شانس بد داوید است؛ هر گاه اشتباهی انجام می دهد، کل شبکه های تلویزیونی آن را پوشش می دهند.
 

فاتی یک بازیکن خاص است

جدای از دخیا، آنسو فاتی شب گذشته برای اولین بار با لباس تیم ملی بزرگسالان اسپانیا به میدان رفت. انریکه از عملکرد بازیکن 17 ساله بارسلونا رضایت داشت.

“ آنسو همان چیزی را نشان داده است که از او می دانستیم. او یک بازیکن خاص و متفاوت است. میکل مرینو؟ او بهتر و بهتر می شود و یکی از بهترین هافبک های لالیگا محسوب می شود. اسکار رودریگز را هم دوست دارم؛ او از پس خیلی کارها بر می آید.  
 

نتیجه بازی عادلانه بود

انریکه در اولین بازی پس از بازگشت به اسپانیا، شاهد مالکیت توپ و شوت بیشتر شاگردانش نسبت به آلمان بود.

“ اگرچه تا لحظات پایانی گلی به ثمر نرساندیم، از عملکرد تیم راضی هستم. آن ها خیلی زود متوجه تفکراتم شدند. توان عوض کردن نتیجه را داشتیم. البته که هنوز از خیلی جهات می توان بهتر شد. از نظر تاکتیکی خیلی راضی هستم. از همان ابتدا صرف نظر از حریف یا زمینی که در آن بازی می کردیم، برای گل زدن تلاش کردیم. ما فرصت های بیشتری داشتیم و به نظرم نتیجه منصفانه بود.

منبع
برچسب ها: لوئیز انریکه تیم ملی اسپانیا تیم ملی آلمان لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.