بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، داوید آلابا می خواهد در همین تابستان از بایرن مونیخ جدا شود تا این باشگاه از فروش او سود مالی داشته باشد.

به نظر می رسد دوران حضور داوید آلابا در بایرن مونیخ رو به پایان است و این بازیکن قصد جدایی دارد. برخی تیم ها چون رئال مادرید و بارسلونا امیدوارند داوید آلابا امسال نیز در بایرن بماند تا او را سال بعد رایگان جذب کنند، اما خود این بازیکن چنین برنامه ای ندارد.

 

داوید آلابا هنوز در مورد تمدید قرارداد با بایرن مونیخ توافق نکرده و می خواهد در همین پنجره نقل و انتقالات این باشگاه ترک کند تا حداقل بایرن از فروش او سود داشته باشد. تنها یک سال از قرارداد فعلی داوید آلابا با باشگاه بایرن باقی مانده و در صورت عدم توافق برای تمدید، او می تواند تابستان سال آینده به صورت رایگان این تیم را ترک کند.

 

نشریه بیلد مدعی شد داوید آلابا تمام دوران حرفه ای خود را در بایرن مونیخ سپری کرده و به نوعی به این باشگاه احساس دین می کند، به همین دلیل او می خواهد امسال بایرن را ترک کند تا این باشگاه بتواند با پول فروش این بازیکن برای خرید یک جانشین اقدام کند. البته بایرن مونیخ علاقه زیادی به حفظ این مدافع اتریشی دارد و پیشنهاد 13.5 میلیون پوند در سال (260 هزار پوند در هفته) به او داده که توسط داوید آلابا رد شده است.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.