بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لئون گورتسکا، هافبک بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان گفت ذهنیت بایرن مونیخ عامل موفقیت این باشگاه در فصل 20-2019 بود.

لئون گورتسکا، هافبک 25 ساله آلمانی بایرن مونیخ که در سال 2020 از نظر بدنی و عضلانی رشد قابل توجهی داشت، یکی از مهره های کلیدی بایرن مونیخ در راه کسب سه گانه فصل 20-2019 بود.

گورتسکا در مصاحبه با اشپورت آینس در خصوص مسائل مختلفی به صحبت پرداخت. گورتسکا ابتدا در خصوص فتح سه گانه صحبت کرد.

فتح سه گانه احساسی غیر قابل توصیف داشت

“فتح سه گانه تاریخی بود. جشن قهرمانی سه گانه هم در نوع خودش تاریخی بود زیرا به دلیل شیوع ویروس کرونا فقط با تعداد محدودی از افراد نزدیک به تیم برگزار شد. پس از پیروزی 8-2 برابر بارسلونا، برایمان کاملا واضح بود که می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم و فاتح سه گانه شویم. فتح دوگانه داخلی به ما این اعتماد به نفس را داده بود. لحظه پس از سوت پایان فینال لیگ قهرمانان اروپا، باعث شد تمام فشارهایی که در طول فصل بر دوش ما بود، از بین برود و فقط خوشحال بودیم. این احساسی غیرقابل توصیف است چون تمام دوران ورزشی شما در ذهنتان می گذرد و همه چیز در آن لحظه خاص بود.

ذهنیت بایرن مونیخ، عامل موفقیت ها در فصل 20-2019 بود

“ذهنیت ما مهم ترین ویژگی مان بود. تیم ها از بازی برابر بایرن مونیخ ناراضی بودند و پیروزی برابر ما سخت تر از قبل شده بود. ذهنیت Mia San Mia چیزی بود که باعث شد پس از قرنطینه نسبت به گذشته تغییر کنیم. سرمربی تیم [هانسی فلیک] به من اعتماد دارد و می خواهم هرگاه که در زمین هستم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم تا پاسخ اعتماد او را بدهم. فلیک با بازیکنان خیلی صحبت می کند و می تواند به خوبی بازیکنان را مدیریت کند. او توانست کل تیم را با وجود شخصیت های متفاوتی که دارند، متحد کند. فلیک فوق العاده کار کرد و نتایجی که او کسب کرد، این مسئله را به خوبی نشان می دهد.

با افزایش قدرت بدنی، در نبردها اعتماد به نفس بیشتری دارم

“در خصوص وضعیت بدنی؟ اکنون اعتماد به نفس و قدرت بیشتری دارم. این مسئله در دوئل ها به من حس اطمینان خاطر می دهد. بسیار آماده هستم و مصدومیتی ندارم. آینده؟ دو سال است که در مونیخ بوده ام و خیلی این جا راحتم. با تیمی فوق العاده، توانستیم قهرمان سه گانه شویم اما ماجراجویی ما تازه آغاز شده است. سانه؟ خیلی خوشحالم که او همراه ماست. من و لروی سال هاست که یکدیگر را خوب می شناسیم. هر دو اهل بوخوم در ناحیه روهر هستیم و سال ها در تیم جوانان با یکدیگر هم بازی بودیم. اکنون در بایرن مونیخ هم تیمی هستیم و این عالی است.

منبع
برچسب ها: لئون گورتسکا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.