بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، وینگر فرانسوی باواریایی ها عطش زیادی برای کسب موفقیت های بیشتر دارد.

کینگزلی کومان، وینگر فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ موفق شد تا تک گل پیروزی بخش این تیم را در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاری سن ژرمن به ثمر برساند.

به نقل از اسکای آلمان، کینگزلی کومان راجع به گلی که مقابل پاری سن ژرمن به ثمر رساند، می گوید:

“ مطمئنا مهم ترین گلی بود که در دوران فوتبال خود و در طول زندگی ام به ثمر رسانده ام. پس از آن گل، من خیلی خوشحال شدم اما باید تمرکز خود را حفظ می کردم زیرا بازی هنوز هم ادامه داشت و پاری سن ژرمن می توانست گلزنی کند. لحظات پس از سوت پایان بازی فوق العاده بود. من خیلی خیلی خوشحال بودم.
 

آرین روبن، وینگر هلندی سابق بایرن مونیخ نیز موفق شده بود تا گل قهرمانی این تیم را مقابل دورتموند در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2013 به ثمر برساند. کومان به مقایسه میان خود و روبن می پردازد و می گوید:

“ آرین یک اسطوره است، نه صرفا به دلیل آن گلی که در فینال به ثمر رساند، بلکه به دلیل دوران شگفت انگیزی که در فوتبال داشته است. من اسطوره نیستم و آن گل هم برای اسطوره شدن کافی نیست. من باید گل های خوبی را به ثمر برسانم و چندین فصل فوق العاده را پشت سر بگذارم تا شاید روزی تبدیل به یک اسطوره شوم.  
 

 بایرن مونیخ در فصل گذشته موفق به فتح سه گانه شد اما کومان خواستار تکرار این موفقیت در فصل آینده است:

“ ما هنوز هم عطش زیادی برای موفقیت داریم و برای کسب مجدد تمامی عناوین قهرمانی و فتح مجدد سه گانه، انگیزه زیادی داریم.
 

کومان راجع به رقابت میان خود و لروی سانه برای حضور در ترکیب اصلی بایرن مونیخ می گوید:

“ رقابت کردن همیشه در بایرن مونیخ وجود داشته است. در سال اول حضورم در اینجا، آرین روبن، فرانک ریبری و داگلاس کاستا رقبای من برای حضور در ترکیب اصلی بودند. بنابراین من مشکلی با رقابت کردن ندارم.  
 

بایرن مونیخ در سوپرکاپ اروپا به مصاف سویا خواهد رفت. کومان راجع به این مسابقه می گوید:

“ ما شانس بیشتری برای قهرمانی داریم اما سویا نیز تیم بسیار خوبی است. آن ها در کار با توپ عملکرد بسیار خوبی دارند و تیم قدرتمندی همچون اینتر را شکست داده اند. اینکه قرار است تا مجددا مقابل هواداران بازی کنیم، فوق العاده است. دل من برای آن ها و جو و فضایی که درست می کنند، تنگ شده است.

منبع
برچسب ها: کینگزلی کومان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.