بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، پدر داوید آلابا و پینی زهوی، مدیر برنامه داوید آلابا به صحبت های اولی هونس واکنش نشان دادند.

پدر داوید آلابا و پینی زهوی، مدیر برنامه آلابا که ساعتی پیش توسط اولی هونس، رئیس سابق باشگاه بایرن مونیخ یک پیرانای حریص خطاب شد، نسبت به صحبت های هونس واکنش نشان دادند.

پینی زهوی در صحبت با اسکای اسپورتس گفت:

“ من هرگز به طور مفصل در مورد پرداخت کمیسیون با مسئولان بایرن صحبت نکرده ام. فقط یک بار در طول ملاقاتمان در لیسبون، این مسئله پیش کشیده شد. در آن جا حسن صالح حمیدزیچ از من نظرم را در این مورد پرسید. من به او گفتم که ما باید ابتدا روی توافق با بازیکن کار کنیم اما من درخواست چیزی بیش از حالت معمول را نخواهم کرد.
 

پدر داوید آلابا نیز در واکنش به صحبت های اولی هونس گفت:

“ من پسرم را به عنوان یک بازیکن جوان به بایرن آوردم. در طول این سال ها، من چندین بار فرصت انتقال او به تیم دیگری را داشتم. ما وفادار بودیم و همیشه تصمیم گرفتیم که بمانیم. من انتظار نداشتم که بایرن در مورد حقوق و کمیسیون شایعه پراکنی کند و در مقابل عموم دروغ بگوید. این ادعا که ما به دلیل چنین پرداختی هایی برای عقد قرارداد جدید به توافق نرسیده ایم، ادعایی کثیف است و تمام این ها به این خاطر است که ما مبلغ پیشنهادی آن ها را نپذیرفتیم.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا پینی زهوی اولی هوینس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.