بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فولبک اتریشی باواریایی ها به صحبت های هونس واکنش نشان داد.

داوید آلابا، فولبک اتریشی باشگاه بایرن مونیخ تا سال 2021 با این تیم قرارداد دارد و سران این باشگاه به دنبال تمدید قرارداد او هستند. دو طرف هنوز با یکدیگر به توافق نرسیده اند.

به نقل از بیلد، اولی هونس، رئیس سابق باشگاه بایرن مونیخ اذعان کرده بود که پول، علت اصلی عدم تمدید قرارداد آلابا است و مدیر برنامه این فولبک اتریشی را یک پیرانای حریص نامیده بود. آلابا به این صحبت ها واکنش نشان داده و می گوید:

“ دوست ندارم که وضعیت قرارداد من در ملا عام توضیح داده شود. به همین خاطر، چندین بیانیه و گزارش منتشر شده طی هفته های اخیر مرا متعجب کرد و من از این بابت اذیت شدم. بسیاری از چیزهایی که اکنون گفته و نوشته می شود، حقیقت ندارند من می خواهم تمامی افرادی که در آشکار شدن مذاکرات من با باشگاه نقش داشتند را ببخشم، حتی اگر همه جزئیات قرارداد من مشخص نشده باشد. هرگز درباره این موضوع صحبتی نداشته ام زیرا فقط روی انجام کار خود در بایرن مونیخ تمرکز کرده بودم و این کار درستی بود زیرا در پایان ما موفق به فتح سه گانه شدیم. هر روز از این که توانستم تا نقش موثری در داستان فوق العاده فصل جاری باشگاه داشته باشم، به خودم افتخار می کنم.
 

آلابا در ادامه افزود:

“ این باشگاه برای من مانند سایر باشگاه ها نیست. بایرن مونیخ برای من مانند خانه و خانواده ام است. 12 سال است که من این پیراهن قرمز را می پوشم و هر روز این کار (پوشیدن پیراهن بایرن مونیخ) را با فداکاری، غرور و علاقه انجام می دهم و هنوز هم این پیراهن را بر تن دارم. احساس راحتی که در این باشگاه فوق العاده دارم، برای من از هر چیز دیگری اهمیت بیشتری دارد. تمامی هم تیمی ها و کارکنان باشگاه بایرن مونیخ در قلب من قرار دارند. در یک خانواده، شما ممکن است نظر متفاوتی نسبت به سایر اعضا داشته باشید و با یکدیگر بحث کنید اما آن ها برای همیشه خانواده شما می مانند. من این موضوع را در نظر خواهم گرفت. من خیلی امیدوارم تا هر چه سریع تر بتوانیم راه حلی پیدا کنیم تا باشگاه، مسئولان، هم تیمی هایم و هواداران بدانند که وضعیت از چه قرار است.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.