بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لئون گورتسکا، هافبک بایرن مونیخ در کنفرانس خبری حاضر شد.

لئون گورتسکا، هافبک 25 ساله بایرن مونیخ در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد.

لئون گورتسکا در کنفرانس خبری خود گفت:

“ ما فقط یک هفته برای آماده سازی فرصت داشتیم که این برای ما اتفاق جدیدی بود. اما در تمرینات می توانید ببینید که همه دوباره برای بازی آماده هستند. این یک آماده سازی بسیار کوتاه بود اما ما تعطیلات طولانی ای هم نداشتیم پس چیزی را از دست نداده ایم. آن شور و انگیزه هنوز هم وجود دارد.
 

 گورتسکا در ادامه در مورد مصدومیتش در فصل گذشته گفت:

“ سال پیش متاسفانه در آخرین تمرین تیم پیش از نخستین بازی بوندسلیگا، دچار مصدومیت شدم. این مسائل غیر قابل کنترل هستند. اما اخیراً با توجه به ثبات جسمی ام، پیشرفت بیشتری کرده ام. در شش ماه اخیر من باثبات بوده ام و توانسته ام با نقشم در تیم سازگار شوم.
 

سرعت و تکنیک سانه فوق العاده است

لئون گورتسکا در ادامه در مورد لروی سانه گفت:

“ اولین خاطره من از او مربوط به شالکه نیست، ما به یک مدرسه می رفتیم. ما دوران خوبی با هم داشتیم و خیلی به ما خوش می گذشت. این حقیقت که ما اکنون در بایرن کنار هم بازی می کنیم، زیباست. روش او در فوتبال شناخته شده است. او به خصوص در موقعیت های تک به تک با بازیکنان، خوب است. ما مقابل تیم هایی قرار می گیریم که دفاعی بازی می کنند، بنابراین به بازینانی که بتوانند قفل دفاع حریف را بشکنند، نیاز داریم. او سرعت و تکنیک فوق العاده ای دارد که با آن ها می تواند به ما کمک زیادی بکند.
 

هدفم رهبر این تیم شدن است

او در ادامه گفت:

“ هدفم رهبر شدن در این تیم است. ابتدا عملکرد درون زمین باید درست باشد و سپس می توانید نگران این باشید که دیگران چگونه عمل می کنند. من روی عملکرد خودم تمرکز کرده ام اما اکنون می توانم در مورد دیگران نیز فکر کنم.
 

او در ادامه در مورد آلابا و این که آیا در مورد مذاکرات او با بایرن مونیخ در تیم صحبت شده است یا نه، گفت:

“ ما همه می خواهیم که توافقی حاصل شود اما روی این موضوع تمرکز نکرده ایم. اجازه نمی دهیم این موضوع روی عملکردمان و ساختار تیم تاثیر بگذارد.
 

در پایان، گورتسکا در مورد برنامه فشرده این فصل گفت:

“ این یک چالش بسیار بزرگ برای همه ما است. برای این فصل ما به کل تیم نیاز خواهیم داشت. ما همچنین باید به تغییر سبک بازی خود فکر کنیم. وقتی هر 2 یا 3 روز بازی می کنید، اجرای پرسینگ سنگین سخت می شود.

منبع
برچسب ها: لئون گورتسکا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.