بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باواریایی ها پیش از فروش برخی از بازیکنان خود، برای جذب بازیکنان جدید اقدامی نخواهند کرد.

بایرن مونیخ در پنجره نقل و انتقالات تابستانی موفق به جذب 3 بازیکن شده است و شایعات زیادی پیرامون علاقه آن ها به جذب بازیکنان بیشتر مطرح شده است.

به نقل از بیلد، بایرن مونیخ پس از جذب سانه، کواسی و نوبل خرید دیگری پیش از فروش برخی از بازیکنان فعلی خود انجام نخواهد داد. سران این باشگاه قصد دارند تا ببینند که چه قدر می توانند از فروش بازیکنان خود درآمد زایی کنند. هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ خواهان جذب یک وینگر دیگر در کنار کومان، گنابری و سانه است اما اولی هونس این خواسته را رد کرده است. جذب ایوان پریشیچ به دلیل مبلغ فروش او (20-15 میلیون یورو) و دستمزد سالیانه‌اش (11 میلیون یورو) منتفی شد.

علاقه منچستریونایتد و لیورپول به تیاگو آلکانتارا

بایرن مونیخ برای فروش تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی خود خواهان دریافت 30 میلیون یورو است و سران لیورپول این را مبلغ بسیار زیادی می دانند. سران لیورپول از طریق یک واسطه با حسن صالح حمیدزیچ، عضو هیات اجرایی باواریایی ها تماس گرفته اند. در همین حال، سران منچستریونایتد نیز با مدیر برنامه های تیاگو تماس گرفته اند اما هیچ تماسی با بایرن مونیخ نداشته اند. تیاگو آلکانتارا تا ژوئن سال آینده با بایرن مونیخ قرارداد دارد.

تلاش بایرن مونیخ برای جذب اودوی پیش از پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی

به گزارش مت لاو از تلگراف، کالوم هادسون اودوی، وینگر جوان چلسی مجددا مورد توجه بایرن مونیخ قرار گرفته است و سران این باشگاه می توانند پیش از پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی، برای جذب این وینگر انگلیسی اقدام کنند. حدود 18 ماه پیش، بایرن مونیخ برای به خدمت گیری اودوی اقدام کرده بودند اما موفق به جذب او نشدند. با این حال، باواریایی ها امیدوارند تا با وجود پیوستن حکیم زیاش و کای هاورتس به چلسی، شرایط برای جدایی اودوی از این تیم فراهم شود.

سرجینیو دست، اولویت اصلی بایرن مونیخ برای تقویت سمت راست خط دفاعی

هانسی فلیک خواهان جذب یک مدافع راست است و سران بایرن مونیخ نیز در تلاش هستند تا برای جذب یک فولبک جدید اقدام کنند. سرجینیو دست، فولبک جوان آژاکس اولویت اصلی باواریایی ها برای تقویت سمت راست خط دفاعی است. آژاکس برای فروش دست خواهان 20-15 میلیون یورو است اما بایرن مونیخ خواهان پرداخت مبلغی کمتر از 10 میلیون یورو است. سرجینیو دست تا سال 2022 با آژاکس قرارداد دارد.

بایرن مونیخ علاقه ای به جذب مارسلو بروزوویچ ندارد

اخیرا شایعاتی مبنی بر علاقه بایرن مونیخ به جذب مارسلو بروزوویچ، هافبک کروات باشگاه اینتر مطرح شده بود اما باواریایی ها علاقه ای به جذب او ندارند. بروزوویچ گزینه مدنظر بایرن مونیخ در خط هافبک نیست و در صورت جدایی تیاگو آلکانتارا، سران بایرن مونیخ با یک راه حل داخلی این مشکل را حل خواهند کرد و به کورنتین تولیسو اعتماد خواهند کرد تا این خلا را پر کند. تولیسو نیز خواستار ادامه کار خود در بایرن مونیخ است.

منبع
برچسب ها: نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.