بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، موضوع تمدید کردن یا نکردن داوید آلابا با بایرن مونیخ، حسابی بالا گرفته است.

داوید آلابا، فولبک اتریشی باشگاه بایرن مونیخ تا سال 2021 با این تیم قرارداد دارد و سران این باشگاه به دنبال تمدید قرارداد او هستند. اما با این حال دو طرف هنوز با یکدیگر به توافق نرسیده اند و میان نماینده بازیکن و باشگاه هم جنجال هایی بر پا شده است.

به نقل از اسکای اسپورتس و کیکر، پینی زهوی، نماینده داوید آلابا در مذاکرات بر خواستار 20 میلیون یورو است. سران بایرن مونیخ به این فولبک اتریشی دستمزد سالیانه 11 میلیون یورو که با برخی از پاداش ها به 18 میلیون یورو نیز خواهد رسید، پیشنهاد داده اند اما آلابا خواستار دستمزد سالیانه 20 میلیون یورویی است و این باعث می شود که او بیشترین دستمزد دریافتی را در این باشگاه داشته باشد. حسن صالح حمیدزیچ در مورد این موضوع گفت:

“حرف هایی که اولی هونس گفت را خود پینی زهوی هم می داند. در باشگاه ما به دلیل شرایط شوع ویروس کرونا محدودیت مالی و ورزشی وجود دارند، سقف های ما روبرت لواندوفسکی و مانوئل نویر هستند و فکر هم نمی کنم که داوید آلابا هم خودش را از آنها بالاتر بداند. همه ما در باشگاه برای داوید احترام قائل هستیم. در حال حاضر او پیشنهادات تمدید قرارداد ما را رد کرده اما هنوز در تلاشیم که قانعش کنیم. زهوی تفکرات متفاوتی دارد، و می تواند اینگونه باشد. اما ما از او پیروی نمی کنیم. کار های دیوانه کننده ای که احتمالا او از دیگر باشگاه ها یاد گرفته را قطعا انجام نخواهیم داد.

پس از این مصاحبه، پینی زهوی به حرف های صالح حمیدزیچ واکنش نشان داد و گفت:

“  نمی خواهم در مورد این رویکرد تازه باشگاه اظهار نظر کنم. همین کافی است که بگویم ظاهرا آقای صالح حمیدزیچ فراموش کرده است که مشاور روبرت لواندوفسکی کیست! من سال گذشته برای قرارداد روبرت با او مذاکره کردم و طبیعتا می دانم که آن قرارداد چه مبلغ و بهایی دارد. مبلغی که برای داوید می خواهیم بسیار کمتر از لواندوفسکی است.

منبع
برچسب ها: پینی زهوی داوید آلابا روبرت لواندوفسکی حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.