بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک تیمی بی رحم ساخته و بایرن مونیخ تحت هدایت او در آغاز فصل 21-2020 بوندسلیگا توانست 8-0 شالکه را در هم بکوبد. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

هانس دیتر فلیک:

این یک نمایش درخشان بود اما می توانستیم در نیمه اول، دو، سه یا حتی چهار گل بیشتر بزنیم. مهم بود که نشان دهیم در فصل جدید هم در مسیر درستی حرکت می کنیم. از عملکرد تیمم بسیار راضی ام. در نیمه اول، گورتسکا با یک کوفتگی روبرو شد و در نیمه دوم علائمی نمایان شد که او نمی تواند به بازی ادامه دهد. فکر می کنم که مصدومیت گورتسکا جدی نیست و او می تواند روز پنجشنبه مقابل سویا بازی کند. جمال موسیالا؟ او کاری که امروز به نمایش گذاشت را بارها در تمرینات نشان داده بود. سعی می کنیم گام به گام او را به ثبات برسانیم و این مسیری طولانی است.
 

توماس مولر:

این نتیجه به حریف ما نیز بستگی داشت. من بندرت درباره تیم حریف صحبت می کنم اما در بازی امروز، گاهی اوقات متعجب می شدم که دادن چند پاس چه قدر ساده است.

 

لروی سانه:

از حضور در کنار هم تیمی های جدیدم حس خیلی خوبی دارم. روز خیلی خوبی داشتیم. کاملا احساس راحتی می کنم و می دانستیم که اوضاع خوب پیش خواهد رفت. امروز همه عطش پیروزی داشتند و همه بازیکنان می خواستند حمله کنند و تمام توان خود را برای تیم بگذارند. احساس تاسف برای تیم سابقم؟ بله البته، من برای مدتی طولانی در شالکه بودم. متحمل شدن چنین شکستی در ابتدای فصل خیلی سخت است. البته که برای شالکه بابت این شکست سنگین متاسفم و ابراز همدردی می کنم.

برچسب ها: شالکه بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.