بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، روز گذشته کار پیوستن تیاگو آلکانتارا از بایرن مونیخ به لیورپول نهایی شد تا واکنش کارلتو را موجب شود.

بعد از گمانه‌زنی‌های فراوان بالاخره روز گذشته مشخص شد که تیاگو آلکانتارا با قراردادی چهار ساله به ارزش 20 میلیون پوند راهی لیگ برتر انگلیس و باشگاه لیورپول شده و در فصل جدید با لباس قرمز این تیم به میدان خواهد رفت.

 

تیاگو از سال 2013 برای بایرن بازی می کرد و در این باشگاه مقطعی یک سال و نیمه را نیز زیر نظر کارلو آنچلوتی گذراند. کارلتو که در حال حاضر سرمربی اورتون دشمن قدیمی لیورپول است، در نشست خبری خود به انتقال تیاگو واکنش نشان داد.

 

آنچلوتی در مورد تیاگو گفت:« قلبم شکسته شد. تیاگو یک بازیکن فوق العاده و یک انسان دوست داشتنی است. من و او دوستان خوبی هستیم. شانس این را داشتم که در دوران مربیگری ام هدایت ستاره های بزرگی را عهده دار باشم و قطعا تیاگو یکی از آنهاست.

تنها نکته خوب انتقال تیاگو به لیورپول این است که او حالا همسایه من شده و نزدیک تر از گذشته به یکدیگریم. معتقدم او تیمی اشتباهی را انتخاب کرد و بهتر بود پیراهن آبی را به جای قرمز انتخاب می کرد. تبریک به یورگن کلوپ به خاطر در اختیار داشتن هافبکی ارزشمند مثل تیاگو.»

برچسب ها: کارلو آنچلوتی تیاگو آلکانتارا لیورپول نقل و انتقالات اورتون
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.