بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در مورد آلابا صحبت کرده است.

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در مورد نقل و انتقالات این تیم و داوید آلابا صحبت کرده است.

رومنیگه در مصاحبه با Sky90 در مورد داوید آلابا گفت:

“ حرف هایی زده شده است اما من طرفدار صحبت در مورد مذاکرات برای قراردادها در عموم نیستم. ما می خواهیم پس از سال 2021 نیز داوید آلابا را در تیم خود نگه داریم. او تا الان 12 سال در این تیم بوده است و به یک بازیکن خارق العاده تبدیل شده است. امیدوارم بتوانیم راه حلی پیدا کنیم. هر دو طرف خواهان یافتن یک راه حل هستند. امیدوارم بتوانیم به توافق برسیم. زهوی در سال گذشته مدیر برنامه لواندوفسکی بود و با او به توافق رسیدیم. امیدوارم همین اتفاق در مورد آلابا نیز رخ دهد. در حال کار بر روی این موضوع هستیم.
 

رومنیگه در مورد فلیک گفت:

“ بایرن مونیخ همیشه به تداوم افراد علاقه دارد. اگر مربی ای برای مدت زیادی این جا حضور داشته باشد، به این معناست که او موفق بوده است. برای خودمان و هانسی فلیک آرزو می کنم که این همکاری برای مدت زیادی ادامه داشته باشد.
 

او در مورد تیاگو آلکانتارا گفت:

“ پس از این که انتقال او قطعی شد، او را در پارکینگ و در انتظار خودم دیدم. او 5 دقیقه مرا در آغوش گرفت، گریه کرد و از من بابت این که این انتقال را برای او ممکن کردم، تشکر کرد.
 

رومنیگه در نهایت در مورد سرجینیو دست گفت:

“ من شایعات را خواندم اما هیچ توافقی صورت نگرفته و چیزی تمام نشده است. مشخص است که هانسی فلیک یک دفاع راست ذخیره برای بنجامین پاوارد می خواهد. حسن صالح حمیدزیچ در حال کار بر روی این موضوع است.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.