بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ با وب سایت یوفا مصاحبه کرده است.

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در مصاحبه اخیر خود در مورد سوپرجام اروپا و فصل گذشته صحبت کرده است.

هانسی فلیک در مصاحبه با وب سایت یوفا در مورد سوپرجام اروپا گفت:

“ فقط می توانم چیزی را به شما بگویم که افرادی که در سوپرجام بازی کرده اند، به من گفتند. آن ها به من گفتند که بالا بردن جام سوپرجام پس از یک فصل فوق العاده نور علی نور است. هدف ما مشخص است، می خواهیم این بازی را ببریم. همین موضوع برای مورد سویا نیز صدق می کند. بازی سختی برای ما خواهد بود. هر دو تیم استراحت کوتاهی داشته اند و زمان زیادی برای آماده شدن برای این بازی نداشته اند اما با این حال، امیدوارم که مشکلی در رابطه با استقامت و آمادگی جسمانی خود نداشته باشیم. این یک شروع جدید است.
 

 او در ادامه گفت:

“ ما بازیکنانی مانند فیلیپه کوتینیو، آلوارو ادریوزولا و ایوان پریشیچ را که متاسفانه دیگر بخشی از تیم ما نیستند؛ از دست داده ایم. اما با این موضوع کنار میاییم.
 

فلیک در مورد قهرمانی در لیگ قهرمانان گفت:

“ ما به قدرتمان باور داشتیم و از همان ابتدا می دانستیم که می توانیم قهرمان شویم. حتی در روز فینال، حس خیلی خوبی نسبت به بازی داشتیم. ما کار عالی ای انجام دادیم، کل تیم مربیگری من و کارکنان باشگاه، خودمان را قدم به قدم در موقعیت مناسبی قرار دادیم. به همین دلیل فکر می کنم که در پایان، این یک دوران زیبا و موفق بود که ما همه با هم آن را پشت سر گذاشتیم. اما این مربوط به گذشته است و حال باید مطمئن شویم که همان فوتبال موفق را در فصل جدید بازی می کنیم.
 

فلیک در مورد سبک بازی بایرن گفت:

“ می خواهیم توپ را در اختیار داشته باشیم. وقتی رقیب توپ را در اختیار دارد، ما باید فعال باشیم. فکر می کنم این موضوع در بازی ها واضح بوده است و وقتی ما مالکیت و توپ را در اختیار داریم، می خواهیم با عزمی راسخ آن را تبدیل به گل کنیم، نمی خواهیم که فقط توپ را به اطراف پاس دهیم. اگر امکان ایجاد موقعیت وجود داشته باشد، قطعاً ما به دنبال ایجاد آن خواهیم بود. استراتژی و فلسفه ما خیلی خوب به کارمان آمده است. نمی فهمم چرا باید آن را تغییر دهیم، اما قطعاً چیزهایی را به آن اضافه خواهیم کرد.  
 

او در مورد لروی سانه گفت:

“ بازیکن تازه واردمان، لروی سانه بازیکنی است که به دلیل توانایی اش برای بازی در پست های مختلف، انتخاب های بیشتری را به ما می دهد. او هنوز به آمادگی کامل نرسیده است اما به آن نزدیک است و ما نیز به او زمان خواهیم داد تا به آمادگی کامل برسد. خوشحالیم که او در تیم ما حضور دارد.
 

فلیک در مورد فصل جدید لیگ قهرمانان گفت:

“ ما فصل فوق العاده ای داشتیم. تمام بازی ها را بردیم. قطعاً دفاع از عنوان قهرمانی سخت است اما ما این چالش را می پذیریم و یکی از اهداف ما این است که در لیگ قهرمانان تا حد امکان پیش رویم. ما در این زمان فقط یک قدم بر می داریم و به چیزی فراتر از بازی بعدی خود فکر نمی کنیم. ما با تلاش زیادی آماده می شویم و می خواهیم تمام بازی ها را ببریم.
 

او در پایان گفت:

“ البته که می خواهیم پیشرفت کنیم و به همین دلیل من نمی خواهم در مورد اهداف بزرگ صحبت کنم. واضح است که بایرن مونیخ همیشه می خواهد موفق باشد، این در DNA بایرن است. برای من مهم است که نشان دهیم کیفیت و روحیه خوبی داریم و در تمرینات نیز تمرکز کاملی بر کارمان داریم. این ها چیزهایی هستند که برای ما اهمیت زیادی دارند. اگر تمام این ها انجام شوند، عملکرد تیم بهبود می یابد چون تک تک بازیکنان پیشرفت می کنند.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.