بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رئیس بایرن مونیخ می گوید این باشگاه پیشنهاد خوبی به داوید آلابا جهت تمدید قراردادش ارائه داده است.

هربرت هاینر رئیس باشگاه بایرن مونیخ می گوید این باشگاه همچنان برای تمدید قرارداد داوید آلابا با این بازیکن در حال مذاکره است.

به نقل از کیکر، داوید آلابا، فولبک اتریشی باشگاه بایرن مونیخ تا سال 2021 با این تیم قرارداد دارد و سران این باشگاه به دنبال تمدید قرارداد او هستند. با این حال دو طرف هنوز با یکدیگر به توافق نرسیده اند و چند روز پیش نیز میان پینی زهوی، مدیر برنامه این بازیکن و باشگاه آلمانی جدل هایی نیز به وجود آمد. در این میان هربرت هاینر، رئیس باوارایی ها در خصوص تمدید قرارداد با آلابا گفت:

“ هنوز با داوید آلابا برای تمدید قرارداد در حال مذاکره هستیم و شکی نیز در این خصوص وجود ندارد. امیدواریم که بتوانیم او را متقاعد کنیم زیرا بر این باور هستیم دلایل خوبی، از جمله تیم خوب و محیط باشگاه بایرن مونیخ، برای حفظ او در باشگاه داریم. من امیدم را از دست ندادم و همچنان امیدوار هستم که بتوانیم در تمدید قرارداد با آلابا موفق عمل کنیم چرا که پیشنهادی بسیار خوب و رقابتی به او ارائه دادیم. چنین شرایطی واقعا دشوار هستند. بازیکنان و مدیر برنامه هایشان باید این این نکته توجه کنند که باشگاه، بازیکنان و مدیر برنامه ها، با همکاری هم، می توانند به نتایج خوبی دست پیدا کند و از نظر فوتبالی نیز این به نفع تیم است.

منبع
برچسب ها: هربرت هاینر داوید آلابا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.