بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هافبک فرانسوی باواریایی ها از حضور در آلیانتس آرنا راضی و خوشحال است.

کورنتین تولیسو با خیالی راحت و آسوده به حضور در بایرن مونیخ ادامه می دهد.

به نقل از بیلد، هافبک 26 ساله بایرن مونیخ زمستان گذشته به جدایی از تیمش نزدیک شد ولی در نهایت ماند و حالا به آینده بیش از پیش امیدوار است.

“ حقیقت این است که جویای وضعیت شدیم، به ویژه در ژانویه که به ندرت بازی می کردم. آن زمان پنجره نقل و انتقالات باز بود، قرار بود مسابقات یورو در ماه ژوئن برگزار شود و من سوالات زیادی در سر داشتم. همان طور که قبلا گفتم، در ادامه هم کار سخت شد چون مصدومیتی برای من پیش آمد. سپس با سرمربی صحبت کردم. اما در ژوئن، جولای، آگوست و سپتامبر امسال انتظار چیز دیگری را نداشتم؛ می دانستم که به کار خود در این باشگاه شگفت انگیز ادامه خواهم داد.
 

تولیسو همچنین در خصوص رابطه خود با هانسی فلیک گفت:

“ خیلی خوب پیش رفته است. زمانی که او هدایت تیم را بر عهده گرفت، از من استفاده کرد و پس از آن هم که مصدوم شدم. ژانویه و فوریه برای من سخت تر بود. او تیمی ساخت که هر هفته با 4-5 گل برنده می شد. اعمال تغییر در چنین تیمی که به راحتی برنده می شود سخت است. پس از آن قرنطینه را داشتیم و مصدومیت بزرگی هم برای من پیش آمد که اجازه نداد در انتهای فصل بازی کنم. من با نیت خوبی برگشتم و به سختی تلاش کردم. با وجود این که به آمادگی کامل نرسیده بودم، می توانستم در تمامی بازی های تیم در لیگ قهرمانان اروپا به میدان بروم. با سرمربی صحبت کردم و او گفت که به من اعتماد دارد؛ پس همین در رابطه با او و باشگاه برای من کفایت می کرد.

منبع
برچسب ها: کورنتین تولیسو
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.