بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باواریایی ها خواهان تمدید قرارداد فولبک اتریشی خود هستند.

بایرن مونیخ در نقل و انتقالات تابستانی موفق به جذب لروی سانه و تانگی کواسی شده است و تیاگو آلکانتارا نیز این باشگاه را به مقصد لیورپول ترک کرده است.

به نقل از اسکای آلمان، داوید آلابا خواستار ماندن در بایرن مونیخ و تمدید قرارداد خود است اما با شرایطی که این باشگاه به او ارائه می دهد، موافق نیست. بایرن مونیخ تاکنون دو پیشنهاد برای تمدید قرارداد به آلابا ارائه داده است که هر دو پیشنهاد رد شده است. طبق گفته نزدیکان آلابا، اکنون توپ در زمین بایرن مونیخ است. آلابا و مدیر برنامه هایش در انتظار دریافت پیشنهادی جدید و بهتر از سوی بایرن مونیخ هستند اما تمایل آن ها برای توافق با باواریایی ها نسبت به قبل بیشتر شده است. آلابا تا ژوئن سال آینده با بایرن مونیخ قرارداد دارد.

باواریایی ها به دنبال حل کردن مسئله تمدید قرارداد آلابا پیش از پایان نقل و انتقالات تابستانی

طبق ادعای کیکر، تمامی پیشنهادات تمدید قرارداد بایرن مونیخ به داوید آلابا رد شده است. مدیر برنامه های این بازیکن به دنبال دریافت پیشنهاد بهتری هستند. با این حال، بایرن مونیخ پیشنهاد جدیدی ارائه نخواهد داد و آخرین پیشنهاد خود را تغییر نخواهند داد. سران بایرن مونیخ قصد دارند تا پیش از تاریخ 5 اکتبر (پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی) مسائل مربوط به تمدید قرارداد آلابا را حل کنند.

فلیک خواهان جذب یک وینگر، سران بایرن مونیخ به دنبال جذب یک گزینه ارزان یا قرضی

طبق ادعای کیکر، هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در کنار سانه، گنابری و کومان خواهان جذب یک وینگر دیگر است اما سران این باشگاه تا پایان نقل و انتقالات به دنبال فرصتی برای جذب یک وینگر ارزان قیمت یا جذب یک وینگر به صورت قرضی خواهند ماند. در غیر این صورت، سران بایرن مونیخ از یک راه حل داخلی استفاده خواهند کرد و جمال موسیالا، وینگر 17 ساله خود را وارد ترکیب اصلی خواهند کرد. بایرن مونیخ می خواهد تا پایان نقل و انتقالات به فعالیت های خود ادامه دهد. برای تقویت سمت راست خط دفاعی، سرجینیو دست به عنوان اولویت اصلی باواریایی ها در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، در صورت جدایی خاوی مارتینز از بایرن مونیخ و انتقال او به اتلتیک بیلبائو، عربستان سعودی یا چین، باواریایی ها برای جذب یک هافبک جدید اقدام خواهند کرد.

منبع
برچسب ها: نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.