بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، روبرت لواندوفسکی، ستاره گلزن بایرن مونیخ دچار مصدومیتی جزئی شده است.

جمعه شب بایرن مونیخ فصل را به بهترین شکل ممکن آغاز کرد و با ارائه نمایشی خیره کننده موفق شد با هشت گل شالکه را مغلوب کند. روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی و 32 ساله در این دیدار یک بار از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد تا او نیز در این جشنواره گل شریک باشد.

 

اما نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد روبرت لواندوفسکی در صحنه ای که بعد از برخورد با اوزان کاباک موفق به گرفتن پنالتی شد، دچار مصدومیت شده و بعد از این مسابقه احساس درد داشته است. لواندوفسکی امروز نیز در تمرینات بایرن غایب بود، اما احتمالا به بازی برابر سویا می رسد. بایرن مونیخ برای تکمیل فصل فوق العاده خود پنج شنبه در سوپرجام اروپا به مصاف قهرمان لیگ اروپا یعنی سویا خواهد رفت و انتظار بر آن است که روبرت لواندوفسکی برای این مسابقه حساس آماده باشد.

 

هدف بایرن مونیخ بعد از فتح سه گانه، رسیدن به رکورد بارسای پپ گواردیولا و فتح شش گانه است. سوپرجام اروپا، سوپرجام آلمان و جام باشگاه های جهان اهداف تیم هانسی فلیک در طی ماه های پیش رو هستند و اولین چالش این تیم غلبه بر سویا در مسابقه انتهای هفته خواهد بود. روبرت لواندوفسکی در مسیر فتح این سه گانه نقش فوق العاده ای ایفا کرد و هانسی فلیک امیدوار است این ستاره گلزن را در بازی برابر سویا نیز در اختیار داشته باشد.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی سویا سوپر کاپ اروپا مصدومیت
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.