بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فعالیت های باواریایی ها در نقل و انتقالات تابستانی ادامه دارد.

بایرن مونیخ در پنجره نقل و انتقالات تابستانی موفق به جذب سانه و کواسی و همچنین فروش تیاگو آلکانتارا شده است و سران این تیم همچنان به دنبال تقویت ترکیب خود هستند.

به نقل از بیلد، تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی سابق باشگاه بایرن مونیخ از این تیم جدا شد و به لیورپول پیوست. پس از جدایی تیاگو، اکنون هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ خواهان جذب یک هافبک میانی است. با این وجود، در حال حاضر هیچ گزینه مناسبی برای تقویت این پست در دسترس نیست و سران بایرن مونیخ کسی را تحت نظر ندارند. همچنین خاوی مارتینز، دیگر هافبک بایرن مونیخ نیز در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارد.

 

فلیک خواهان جذب یک وینگر

هانسی فلیک مدت ها است که خواهان جذب یک وینگر در کنار سانه، کومان و گنابری است. حسن صالح حمیدزیچ، عضو هیات اجرایی بایرن مونیخ همچنان به جذب  کالوم هادسون اودوی، وینگر جوان باشگاه چلسی علاقه مند است اما در حال حاضر اودوی علاقه ای به جدایی از چلسی ندارد. حسن صالح حمیدزیچ اطمینان زیادی به توانایی های فنی اودوی دارد و معتقد است که قیمت او در آینده به 100 میلیون یورو خواهد رسید و به بازیکن بسیار با ارزشی تبدیل خواهد شد. هادسون اودوی تا سال 2024 با چلسی قرارداد دارد.

 

آلابا همچنان خواهان حضور در بایرن مونیخ است

قرارداد داوید آلابا با بایرن مونیخ در ژوئن سال آینده به اتمام خواهد رسید. طرفین برای تمدید قرارداد در حال مذاکره هستند و دستمزد سالیانه آلابا، مشکل اصلی دو طرف برای تمدید قرارداد است. پیشنهاد بایرن مونیخ به آلابا دستمزد سالیانه 11 میلیون یورو است که با برخی از پاداش ها می تواند به 17 میلیون یورو نیز برسد و باواریایی ها پیشنهاد دیگری را ارائه نخواهند کرد. در عوض، بایرن مونیخ پیشنهاد تمدید قرارداد خود به آلابا را به 5 سال ارتقا داده است تا این فولبک اتریشی به همراه مدیر برنامه اش مطالبات خود را کاهش دهند. آلابا می خواهد در بایرن مونیخ بماند و امیدوار است تا دو طرف به توافق برسند. پس از مصاحبه جنجالی اولی هونس راجع به آلابا و مدیر برنامه او، پینی زهوی، کارل هاینتس رومنیگه بلافاصله با زهوی تماس گرفت تا مشکلات را حل کند. رومنیگه و زهوی به طور دائم با یکدیگر برای تمدید قرارداد آلابا در تماس هستند.

 

سران بایرن مونیخ خواهان استفاده از بازیکنان آکادمی

در رابطه با نقل و انتقالات بایرن مونیخ، سران این باشگاه به ویژه حمیدزیچ و اولیور کان ترجیح می دهند تا به جای جذب بازیکنان بیشتر، از استعداد های آکادمی استفاده شود. هانسی فلیک می داند که وقتی با نتیجه 7-0 نسبت به حریف خود پیش هستید، می توان بازیکنان را به میدان فرستاد و آن ها تحت فشار قرار نخواهند گرفت اما در بازی های حساس و دشوار، به بازیکنان با تجربه‌ای همچون ایوان پریشیچ نیاز است.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.