بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی سویا می داند که تیمش مقابل قهرمان آلمان کار سختی را پیش رو خواهد داشت.

جولین لوپتگی در آستانه تقابل سویا و بایرن مونیخ در سوپر جام اروپا گفته است که لیگ قهرمانان اروپا طی چند سال اخیر تیمی به اقتدار بایرن مونیخ به خود ندیده است.

به نقل از سایت یوفا، باواریایی ها فصل گذشته همراه هانسی فلیک به یک سه گانه ارزشمند دست پیدا کردند. سویا هم ضمن قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر لالیگا، برای ششمین بار به قهرمانی در لیگ اروپا رسید. لوپتگی در نشست خبری قبل از بازی روز پنجشنبه گفت:

“ سال های سال بود که شاهد ظهور چنین تیمی در اروپا نبودیم. سرمربی بایرن مونیخ به خاطر نحوه هدایت کردن تیم و هویتی که به این تیم بخشیده است، شایسته تقدیر زیادی است. کاری که او انجام داده است خیلی دشوار است چون تیمش می داند که چگونه می خواهد بازی کند، چگونه حمله خواهند کرد و از کجا باید دفاع کنند. ما با امیدهای زیادی سراغ این بازی می آییم. انگیزه بالایی داریم و برای رقابت کردن دوباره هیجان زده هستیم. بازی کردن مقابل این تیم باید به ما انگیزه ببخشد و باعث رشدمان شود. برای شکست دادن بایرن باید در بهترین شرایط جسمانی، ذهنی و گروهی قرار داشته باشیم. تلاش می کنیم کاری کنیم که آن ها بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند تا به بهترین نحو مقابل ما قرار بگیرند.
 

تیم لوپتگی پس از پیروزی مقابل اینتر و کسب مقام قهرمانی لیگ اروپا فقط یک بازی انجام داده است، که آن هم شکست 3-2 هفته گذشته برابر لوانته در دیداری دوستانه بود.

منبع
برچسب ها: جولین لوپتگی سویا سوپر کاپ اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.