بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رئیس بایرن مونیخ به توانایی های هیات مدیره این باشگاه ایمان دارد.

ماریو گوتسه، بازیکن سابق بایرن مونیخ مدتی است که شایعات بازگشتش به این باشگاه منتشر می شود و برخی از رسانه ها ادعا کرده اند که هانسی فلیک شخصا با گوتسه برای انتقال به بایرن مونیخ در تماس بوده است.

به نقل از بیلد، هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ راجع به تماس هانسی فلیک، سرمربی این تیم با ماریو گوتسه برای انتقال به بایرن مونیخ می گوید:

“ راجع به تک تک تماس های تلفنی فلیک اطلاعی ندارم. ما در هیات مدیره خود هنوز راجع به این موضوع صحبت نکرده ایم. من به اعضای هیات مدیره باشگاه اطمینان کامل دارم و مطمئنم که آن ها ترکیب خوبی را تشکیل خواهند داد.
 
 

از هاینر راجع به وضعیت تمدید قرارداد داوید آلابا سوال شد و او پاسخ داد:

“ در حال حاضر خبری جدیدی در این رابطه وجود ندارد. ما همیشه گفته ایم که آلابا ارزش زیادی برای ما دارد. او نماد بایرن مونیخ است. بدیهی است که خواهان حفظ او هستیم اما این (تمدید قرارداد آلابا) به انتخاب و تصمیم خودش نیز بستگی دارد. ما به آلابا پیشنهاد منصفانه ای را ارائه داده ایم اما در نهایت همه چیز به تصمیم او بستگی دارد.
 

از هاینر سوال شد که در صورت عدم تمدید قرارداد آلابا، گزینه هایی را به عنوان جایگزین او تحت نظر گرفته اند و هاینر پاسخ داد:

“ ما برای تمامی سناریو های ممکن برنامه داریم و در پایان اگر با آلابا برای تمدید قرارداد به توافق نرسیم، برنامه های مختلفی خواهیم داشت.

منبع
برچسب ها: هربرت هاینر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.