بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، خاوی مارتینز ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ که امشب آخرین بازی خود را برای این تیم انجام داد موفق شد برای باواریایی‌ها گلزنی کند.

چند روز پیش بود که کارل هاینس رومنیگه با انتشار پستی به شکل رسمی اعلام کرد که خاوی مارتینز، ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ بعد از گذراندن چند فصل فوق‌العاده در این تیم بالاخره از این تیم جدا خواهد شد.

 

خاوی مارتینز احتمالاً طی روزهای آینده راهی تیم سابق خود یعنی اتلتیکو بیلبائو خواهد شد اما او در دیدار سوپرجام اروپا مقابل سویا آخرین بازی خود را برای بایرن مونیخ انجام می دهد.

 

در حالی که تصور می شد با توجه به قطعی بودن جدایی هافبک اسپانیایی او در لیست بایرن مونیخ برای بازی برابر سویا قرار نگیرد اما هانسی فلیک او را برای این بازی دعوت کرد و حتی مورد استفاده هم قرار داد. این بازیکن که در دقیقه 99 به جای لوکاس هرناندز وارد زمین شد، تنها پس از پنج دقیقه موفق شد گل دوم بایرن مونیخ را به ثمر برساند.

 

این گل مارتینز یک پایان فوق‌العاده برای او در بایرن مونیخ بود زیرا توانست در آخرین مسابقه خود برای این تیم گل قهرمانی آنها در سوپرجام اروپا را به ثمر برساند.

 

نکته جالب دیگر این که خاوی مارتینز به عنوان بازیکن تعویضی در سوپرجام 2013 با گلزنی در دقیقه 120+1 شکست 2 بر 1 برابر چلسی را به تساوی رساند تا بایرن مونیخ در ضربات پنالتی قهرمان شوند، اینبار هم مانند 7 سال پیش به بازی آمد تا ناجی بایرن مونیخ باشد.

 

خاوی مارتینز در حالی بایرن مونیخ را ترک می‌کنند که در مدت زمان حضور خود در این تیم موفق شد 14 گل برای باواریایی‌ها به ثمر برساند. او همچنین افتخارات زیادی شامل 8 بوندسلیگا و دو لیگ قهرمانان اروپا با بایرن‌مونیخ دست آورد تا دوران شگفت انگیزی را در این تیم آلمانی به نام خود ثبت کرده باشد.

منبع
برچسب ها: خاوی مارتینز سویا سوپر کاپ اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.