بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، توماس مولر ستاره آلمانی بایرن مونیخ او می‌گوید که این تیم بعد از 120 دقیقه تلاش مقابل سویا بسیار خسته شده است.

90 دقیقه تلاش دو تیم بایرن مونیخ و سویا در مسابقه سوپر جام اسپانیا با تساوی 1-1 همراه بود تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود. در این اوقات اما بایرن مونیخ بود که موفق شد توسط ستاره اسپانیایی خود یعنی خاوی مارتینز که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود به گل برتری در پیدا کند و نهایتاً جام را بالای سر ببرد.

 

توماس مولر که بعد از روی کار آمدن هانسی فلیک در بایرن‌مونیخ احیا شد و یکی از کلیدی ترین بازیکنان این تیم طی ماه‌های اخیر بوده، اعتقاد دارد که دیدار برابر سویا بسیار دشوار بوده و حالا از این پیروزی و کسب جام بسیار خوشحال و هیجان زده به نظر می‌رسد.

 

توماس مولر در پایان بازی در باره پیروزی بایرن مونیخ مقابل سویا و کسب جام قهرمانی توسط این تیم گفت: " ما خوشحال هستیم، باور نکردنی است. ما پس از 120 دقیقه مقابل سویا، یک حریف سرسخت ، بسیار خسته شده ایم. ما سخت جنگیدیم و به عنوان یک تیم نشان دادیم که ذهنیت برنده ای داریم، حتی در شرایطی که در بهترین شرایط نیستیم. به تیم و به خاوی مارتینز ، آقای سوپرجام ما تبریک می گویم. "

منبع
برچسب ها: توماس مولر خاوی مارتینز سویا سوپر کاپ اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.