بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، انتقال کالوم هادسون اودوی می توانست نزدیک به 80 میلیون یورو برای بایرن مونیخ هزینه بر باشد.

بایرن مونیخ در روز پایانی نقل و انتقالات تابستانی توانست اریک ماکسیم چوپوموتینگ، بونا سار و داگلاس کاستا را به ترکیب خود اضافه کند تا تیمی کامل در اختیار هانسی فلیک قرار بگیرد. این در حالی است که حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ مدت ها بود که برای جذب کالوم هادسون اودوی، وینگر 19 ساله چلسی تلاش می کرد اما نتوانست این بازیکن انگلیسی را به ترکیب باوارایایی ها بیاورد.

به نقل از بیلد، بایرن مونیخ حدود دو سال بود که به جذب کالوم هادسون اودوی علاقه مند بود اما هفته گذشته بایرن مونیخ به صورت جدی برای جذب این وینگر چلسی اقدام کرد. حسن صالح حمیدزیچ در این راستا با مارینا گرانووسکایا، مدیر ورزشی چلسی به صورت تلفنی صحبت کرد اما با توجه به سرسختی مدیر روس چلسی و حضور کالوم هادسون اودوی در بازی چلسی و کریستال پالاس، مشخص شد که این انتقال شدنی نیست.

 گرانووسکایا برای انتقال هادسون اودوی به بایرن مونیخ شرایط دشواری را پیش روی صالح حمیدزیچ گذاشت؛ در واقع تنها راه انتقال قرضی کالوم هادسون اودوی به بایرن مونیخ، قرار گیری بند خرید اجباری 77 میلیون یورویی در صورت رسیدن به تعداد بازی های مشخص و البته یک بند جریمه سنگین در صورت عدم رسیدن تعداد بازی های مشخص بود. طبیعتا بایرن مونیخ با این شرط عجیب و سختِ چلسی، از جذب هادسون اودوی منصرف شد و فورا به سراغ داگلاس کاستا از یوونتوس رفت. داگلاس کاستا نیز به عنوان یک ذخیره مطمئن و البته ارزان راهی بایرن مونیخ شد که فصل آینده به یوونتوس باز می گردد و بایرن مونیخ اجباری در خرید این بازیکن 30 ساله ندارد.

منبع
برچسب ها: کالوم هادسون اودوی چلسی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.