بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی اسبق تیم ملی آلمان معتقداست ماریو گوتسه در ماه های آینده احیا می شود و به «مانشافت» باخواهد گشت.

گوتسه که چند روز قبل با باشگاه پی.اس.وی آیندهوون هلند قرارداد 2 ساله بست، اکنون 28 سال سن دارد. او زننده تک گل بازی فینال جام جهانی 2014 برزیل مقابل آرژانتین بود و افتخار قهرمانی را برای ژرمن ها به ارمغان آورد.

اما اکنون در دوران ظاهرا اوج فوتبالش، از شرایط مطلوب گذشته خویش فاصله گرفته و مدتهاست که به تیم ملی دعوت نشده است.

درمورد او، برخی از کارشناسان فوتبال آلمان معتقدند وی نزول فوق العاده زیادی کرده و بسیرا بعید است که به شرایط خوب گذشته بازگردند.

گروه دیگری هم تصور می کنند گوتسه جا برای بازگشت به روزهای خوب را دارد.

 

در این مورد «برتی فوگتس» سرمربی دهه 90 تیم ملی آلمان اظهار نظرکرده است. او به عنوان یک کارشناس خبره البته به احیای این بازیکن تکنیکی خوش بین است و به همین دلیل به سایت ت آنلاین نظرش را گفته است.

پیشکسوت 73 ساله اظهار داشت: سن فوتبالیست خیلی حائزاهمیت نیست. من اطمینان دارم اگر ماریو آنگونه که می تواند بازی کند، حتما روزهای خوبی را خواهد دید. در آن صورت حتی برای یواخیم لو، سرمربی تیم ملی باردیگر مطرح خواهد شد.

به اعتقاد فوگتس، فوتبالیست سابق بورسیادورتموند و بایرن مونیخ تصمیم صحیحی گرفت که از فضای آلمان خارج شد و به هلند رفت.

این چهره قدیمی عنوان کرد:با این کار انگیزه های جدیدی برای گوتسه ایجاد می شوند. آنوقت می تواند به فرم مطلوب سابق خود بازگردد و خودش را مدعی بازگشت به تیم ملی بداند.

منبع
برچسب ها: برتی فوگتس ماریو گوتزه آیندهوون تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.