بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اینتر در نظر داشت یک معاوضه عجیب را با بایرن مونیخ انجام دهد اما این طرح عملی نشد.

کریستین اریکسن هافبک تهاجمی 28 ساله دانمارکی که در ژانویه 2020 به اینتر پیوست، نتوانسته در ترکیب تیم آنتونیو کونته جایگاه ثابتی پیدا کند و اخیرا در خصوص فیکس نبودنش، ابراز ناراحتی کرده است.

 

اینتر خواستار معاوضه اریکسن با بواتنگ بود

به نقل از بیلد، اینتر در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی 2020 می خواست ژروم بواتنگ مدافع 32 ساله آلمانی بایرن مونیخ را به ترکیب تیمش اضافه کند. ایده تیم ایتالیایی برای جذب بواتنگ انجام معاوضه بود؛ معاوضه با کریستین اریکسن! پیرو آسیلیو مدیر ورزشی اینتر طرح معاوضه قرضی اریکسن و بواتنگ را مطرح کرد و با توجه به یکسان بودن دستمزد اریکسن و بواتنگ، این معاوضه قرضی نمی توانست هیچ هزینه اضافی برای هیچ یک از دو تیم اینتر و بایرن مونیخ داشته باشد و قرار بود بند خرید اختیاری در قرارداد اریکسن و بایرن مونیخ درج شود. هم اریکسن و هم بواتنگ نسبت به انجام این معاوضه چراغ سبز نشان دادند اما در واقع بایرن مونیخ با این پیشنهاد مخالفت کرد و همه چیز خراب شد.

 

فلیک و صالح حمیدزیچ، انتقال اریکسن به بایرن مونیخ را وتو کردند

بایرن مونیخ دو دلیل مهم برای عدم جذب اریکسن داشت؛ حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ انتخابش را کرده بود و توانست مارک روکا، هافبک 23 ساله اسپانیایی را به ترکیب باواریایی ها اضافه کند و از سوی دیگر هم هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ پس از جدایی تیاگو آلکانتارا می خواست یک هافبک با خصوصیات تدافعی بیشتر به ترکیب تیمش اضافه شود تا یک هافبک صرفا تهاجمی. به دلیل مخالفت فلیک و نهایی شدن انتقال مارک روکا، مذاکرات میان اینتر و بایرن مونیخ برای معاوضه اریکسن و بواتنگ به صورت مستقیم انجام نشد.

منبع
برچسب ها: ژروم بواتنگ کریستین اریکسن اینترمیلان نقل و انتقالات هانس دیتر فلیک حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.