بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، داگلاس کاستا انگیزه زیادی برای پوشیدن دوباره پیراهن بایرن مونیخ دارد.

داگلاس کاستا وینگر 30 ساله برزیلی در روز پایانی نقل و انتقالات تابستانی با انتقالی قرضی بدون حق خرید به مدت یک سال از یوونتوس به بایرن مونیخ پیوست.

به نقل از وب سایت بایرن مونیخ، داگلاس کاستا که با پیراهن شماره 11 به هواداران بایرن مونیخ معرفی شد، در نشست خبری معارفه خود گفت:

“ همه چیز این جا مثل قبل است. حضور در بایرن مونیخ یک چالش است و تمرینات دشواری خودشان را دارند. با محیط بایرن مونیخ آشنا هستم و خوشحالم که به این تیم بازگشته ام. صحبت با اولی هونس پس از اظهارات چند سال پیش او؟ با هونس هنوز صحبت نکرده ام. من در گذشته زندگی نمی کنم. پرونده این قضیه برای من بسته شده است. می خواهم تمام توانم را برای بایرن مونیخ بگذارم. می خواهم به تیم کمک کنم و امیدوارم هر چه زودتر به آمادگی کامل برسم. برای هم تیمی هایم بسیار دل تنگ شده ام. به همین دلیل است که همیشه حال آن ها را می پرسیدم. من در مونیخ احساس بسیار راحت و یک زندگی بسیار خوب داشتم. زبان آلمانی؟ کلمات معدودی را متوجه می شوم اما در صحبت کردم مشکل دارم. برای پوشیدن دوباره پیراهن بایرن مونیخ انگیزه زیادی دارم. بازی با دورن؟ رده و دسته حریف مهم نیست. من می خواهم برای بایرن مونیخ بازی کنم و توانایی هایم را نشان دهم.

منبع
برچسب ها: داگلاس کاستا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.