بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم ملی آلمان یک بار دیگر در خط دفاعی متزلزل ظاهر شده و سه بار دروازه این تیم برابر سوئیس باز شد.

تیم ملی آلمان که در ماه های اخیر نتایج پرفراز و نشیبی گرفته، امشب در خانه مقابل سوئیس با نتیجه 3-3 متوقف شد و از شانس فوق العاده شکست تیم ملی اسپانیا مقابل اوکراین بهره نبرد.

 

در هفته های اخیر از یوواخیم لوو به خاطر استفاده از سیستم سه دفاعه انتقادات زیادی شده بود. اما امشب سرمربی تیم ملی آلمان تصمیم گرفت از سیستم گذشته خود بهره برده و از چهار مدافع به نام های کلاسترمن، گینتر، رودیگر و گوسنس در این خط بهره گیرد. اما این تفاوت سیستم نیز نتیجه ای نداشت و خط دفاعی تیم ملی آلمان مانند یک سال اخیر بسیار متزلزل و ضعیف طاهر شد. در شبی که مانوئل نویر نیز مانند گذشته درخشان نبود و نتوانست خیلی در مقابل ضربات بازیکنان سوئیس موفق کار کند، در نهایت بازی با تساوی 3-3 به اتمام رسید.

 

در ماه های گذشته یواخیم لوو به شدت مورد انتقاد کارشناسان و رسانه ها در فوتبال آلمان قرار گرفته و با این نتیجه احتمالا این روند ادامه خواهد یافت. باید دید فوتبال آلمان که همیشه به ثبات روی نیمکت تاکید داشته، تا چه زمان از این حیث به یوواخیم لوو فرصت خواهد داد.

منبع
برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی سوئیس لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.