بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم ملی آلمان دیشب در خانه نیز نتوانست مقابل سوئیس به برتری دست یابد و در دیداری که همیشه از حریف عقب بود، در نهایت به تساوی 3-3 دست یافت. در ادامه نظر ژرمنها را درباره این دیدار می خوانید.

 

یوواخیم لوو:

تیم ملی آلمان در پیاده کردن سیستم با سه دفاع و چهار دفاع پیشرفت کرده و ما باید قادر باشیم در این تغییرات خوب عمل کرده و قادر به انتقال باشیم. از نظر من این تیم پتانسیل زیادی دارد و اگر ما راهی تورنمنتی شویم، مانند همیشه حداقل هدف آلمان راهیابی به مرحله نیمه نهایی خواهد بود. از نظر من این تیم یک پتانسیل واقعی و حقیقی دارد و اگر چند مورد را اصلاح کنیم، می توان به آینده امیدوار بود. بازی امشب مقابل تیم ملی سوئیس فوق العاده پرفشار دنبال شد و هر دو تیم در میدان ریسک فراوانی انجام دادند. البته هم ما و هم سوئیس اشتباهات زیادی هم مرتکب شدیم. ما بازی را خوب آغاز نکرده و در شرایط بدی وارد زمین شدیم، اما پس از آن قدرت ذهنی بسیار خوبی از خود نشان دادیم. از نظر من قطعا شرایط مثبت است، اما ما در خط دفاعی مرتکب اشتباهاتی نیز شدیم.

 

مانوئل نویر:

دوست داشتیم در این بازی برنده شویم. قطعا گل های زیادی دریافت کردیم ولی پس از گذشت مدتی روی دور افتادیم و کنترل بازی را در دست داشتیم. نکات مثبتی در عملکرد تیم دیده شد. ما تسلیم نشدیم و حالا به فکر بازی های بعدی خواهیم بود. می خواهیم در دور بعدی مسابقات، در هر دو بازی خود برنده شویم.

 

تونی کروس:

قطعا بازی خاصی برای من بود. رسیدن به 100 بازی ملی دستاورد خوبی است اما هر کسی که مرا می شناسد می داند که برای من نتایج و کسب جام ها بیش از تعداد بازی اهمیت دارد. اما طبیعتا انجام 100 بازی ملی حس خوبی دارد. من در گذشته کنار فوتبالیست هایی شگفت انگیز بازی کردم. امیدوارم با تیم فعلی هم بتوانیم به آن موفقیت ها ادامه بدهیم. مشکل ما  در این بازی 10-15 دقیقه ابتدایی بود. پس از آن خوب بازی کردیم. در نهایت از کسب این امتیاز راضی نیستیم چون هدف ما کسب هر سه امتیاز بود.

 

جاشوا کیمیچ:

همه شاهد آن بودند که ما می خواستیم در جریان بازی نمایشی هجومی تر و رو به جلو ارائه دهیم. فکر می کنم تمام گلهایی که دریافت کردیم کمی عجیب بود. اما بدون شک هنوز هم فکر می کنم این نمایش متفاوتی نسبت به بازی قبلی تیم ملی آلمان اوکراین بود. اگرچه ما امشب عالی بازی نکردیم، اما از نظر من این یک گام در مسیر درست بود. در این مدت ما نتوانسته ایم خیلی زیاد در کنار یکدیگر تمرین کنیم و در تمام این مسابقات اخیر با ترکیب و سیستم های مختلفی پای به میدان گذاشته ایم. شاید این تغییرات خود به تنهایی گویای همه چیز نباشد، اما می تواند دلیل برخی از اتفاقاتی که اخیرا رقم خورده لقب گیرد.

 

کای هاورتز:

ما چند بار در جریان بازی عقب افتادیم و در نهایت موفق به جبران شدیم. این یک بازی دشوار برای ما بود. ما هنوز در اینجا هستیم و یک تیم جوان در میدان حاضر شد که موفق شد بازی خوبی ارائه دهد. ذهنیت خوبی از خود نشان دادیم و در نیمه دوم توانستیم بازی قابل قبولی ارائه دهیم. ما باید در زمینه دفاعی بهتر عمل کنیم و شبیه یک تیم باتجربه و بزرگسال باشیم. ما هنوز تیمی جوان محسوب می شویم و به صورت تیمی در حال رشد و پیشرفت هستیم. بازی کردن در کنار بازیکنانی چون سرژ گنابری و تیمو ورنر شیرین و جذاب است و آنها استعدادهایی جوان هستند که شرایط را برای شما آسان تر می کنند. ما باید زودتر کار حریف را تمام کرده و از این حیث بهتر عمل کنیم.

برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی سوئیس لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.