بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی بایرن مونیخ در خصوص مسائل مختلفی همچون اخبار منتشر شده از جنجال ها در رختکن تیم صحبت کرده است.

در چارچوب هفته هفتم بوندس لیگا، بایرن مونیخ از ساعت 20:00 امروز (شنبه) به مصاف مونشن گلادباخ خواهد رفت. نیکو کواچ، سرمربی باواریایی ها ساعاتی قبل در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرد که در ادامه آن ها را مرور می کنیم.

به نقل از منابع باشگاه بایرن مونیخ در توئیتر، کواچ در خصوص استفاده از سیستم چرخشی گفت:

“این کار را در چند بازی ابتدای فصل انجام دادیم و موفق عمل کردیم. باید به بازیکنان آماده و تازه نفس میدان داد. ما سه بازیکن مصدوم داریم و تقریبا هر سه روز بازی خواهیم کرد.
 

- در خصوص اخبار منتشر شده از جنجال در رختکن:

“می دانم این اخبار از کجا نشات گرفته است. چنین خبرهایی از افرادی نقل می شود که در باشگاه حضور ندارند. جو رختکن تیم مثبت است. واضح است بازیکنانی که بازی نمی کنند، از شرایط شان ناراضی اند و ما نیز وقتی برنده نشویم، خوشحال نخواهیم بود. چنین چیزهایی طبیعی است.
 

“این اخبار برایم جالب است چون چندین هفته قبل همین نشریه ما را مورد ستایش قرار دارد و پیش بینی کرد فصل را بدون شکست به اتمام می رسانیم. این چیزها را جدی نمی گیرم چون هیچ بازیکنی نگفته که ما برنامه مشخصی برای بازی ها نداریم.
 

- درباره هامس رودریگز:

“ما بازیکنان مطرح بسیاری داریم و همواره بازی هایی وجود دارد که برخی از آن ها در آن حضور نخواهند داشت. هامس بازیکن مهمی برای بایرن مونیخ است و این را چندین بار ثابت کرده اما من نمی توانم 12 بازیکن را در ترکیب قرار دهم. او در تعداد مشخصی از بازی ها مانند سایر بازیکنان به میدان خواهد رفت.
 

- آمادگی متس هوملس:

“او دیروز به یک دکتر متخصص مراجعه کرد و چراغ سبز دریافت کرد. هوملس امروز تمرین کرد و برای بازی فردا در دسترس خواهد بود.
 

سرمربی بایرن مونیخ ادامه داد:

“دیروز خبری خواندم که در آن نوشته شده بود زمانی که ما به تمرین کردن اختصاص می دهیم، بسیار کم است! چنین چیزی مضحک است. وقتی هفته ای سه بار تمرین می کنیم، واضح است جلساتی کوتاه وجود خواهد داشت که طی آن ها صرفا روی برخی چیزها تمرکز می کنیم. اکنون نمی خواهیم درباره بحران صحبت کنیم. ما در مرحله ای قرار داریم که شرایط چندان خوب پیش نرفته و این به سراغ هر تیمی می آید

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ بروسیا مونشن گلادباخ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.