بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ستاره تازه وارد بایرن تصور می کند با 2 گلی که در جام حذفی زد، شروع به کار خوبی نزد سرخ پوشان داشته است.

شب گذشته در رقابت‌های جام حذفی آلمان موسوم به د.اف.ب پوکال تیم بایرن موفق شد اف.ث دورن، حریف دسته پنجمی را 3 بر صفر شکست دهد.

در این مسابقه اریک ماکسیم چوپوموتینگ 24 و 75 و توماس مولر 36 گل زدند.

چوپوموتینگ  که قبل از بسته شدن پنجره تابستانی نقل و انتقالات به بایرن پیوست و شب گذشته نخستین بازی رسمی خود را برای باواریایی ها کرد، گفت: خیلی خوشحالم که موفق شدم برای نخستین مرتبه در بایرن بازی کنم. بابت 2 گلی که هم زدم، واقعا خوشحالم.  فکر می کنم یک شروع دل انگیز را با بایرن امروز تجربه کردم.

وی افزود: البته می توانستم در این بازی گل سوم را هم بزنم و هت تریک کنم. کمی بدشانس بودم. اما در بازی های بعدی بیشتر دقت می کنم.

 

چوپوموتینگ راجع به پیوستن به بایرن مونیخ بیان داشت: پاری سن ژرمن خواهان ماندن من بود اما پیشنهادشان را رد کردم. پیشنهادهای جذابی به دستم رسید. به محض اینکه بایرن مونیخ با مدیر برنامه هایم تماس گرفت، تصمیم خود را گرفتم. شوکه کننده نبود که بایرن مونیخ سراغ من آمد اما افتخار بسیار بزرگی است. بایرن مونیخ قهرمان فعلی لیگ قهرمانان اروپا و بزرگ ترین تیم آلمان است. بوندسلیگا لیگ خوب و مونیخ شهر زیبایی است. من از حضور در اینجا بسیار خوشحالم.

منبع
برچسب ها: اریک ماکسیم چوپوموتینگ دورن جام حذفی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.