بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، حضور ستاره‌های تیم ملی آلمان در جام جهانی 1990 در ایتالیا و جشن گرفتن این قهرمانی در سی‌امین سالگرد آن خبرساز شده است.

ستاره‌های تیم ملی آلمان در جام جهانی 1990 برای جشن گرفتن قهرمانی خود در آن جام و در سی‌امین سالگرد آن قهرمانی به ایتالیا رفته و در یک عکس دسته جمعی حضور یافتند. عکسی که بسیار خبرساز شده است.

 

از زمانی که تیم ملی آلمان با هدایت فرانتس بکن‌بائور قهرمان جام جهانی 1990 ایتالیا شد سی سال می گذرد. آلمانی‌ها در آن سال موفق شدند سومین قهرمانی خود در جام جهانی را بدست بیاورند. ماتئوس‌، کلینزمان‌، برمه و همبازی‌هایشان آن سال به شدت مورد توجه فوتبالدوستان قرار گرفته و بزرگترین ستاره‌های دنیای فوتبال بودند.

 

در سی‌امین سالگرد آن قهرمانی همه ستاره‌های آلمانی جام 90 با توسکانی در ایتالیا سفر کردند تا موفقیت شان را جشن بگیرند. ایده اصلی این گردهم‌آیی ایده لوتار ماتئوس بود و او بود که این سفر را سازماندهی کرده بود.

 

 

ستاره‌های سابق آلمان در یک هتل لوکس در ایتالیا ساکن شدند ولی آنچه باعث شد این سفر خبرساز شود عکسی بود که یورگن کلینزمان در حساب توییتری خود منتشر کرد. عکسی که 22 نفر از اعضای سابق تیم ملی آلمان در آن حاضر بودند. حتی قیصر بکن‌باوئر و جام جهانی طلایی رنگ آلمان هم در این عکس دیده می‌شد. یکی از نکات جالب این عکس چهره کارل هاینتز ریدل بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت. در حالی که همه ستاره‌های حاضر در این عکس به صورت مشخصی پیر شده اند سیمای جوان ریدل مورد توجه دوست داران فوتبال آلمان قرار گرفت. گویی گذشت سی سال هیچ تاثیری بر چهره ریدل نداشته.

 

کاربران فضای مجازی واکنش‌های زیادی به این عکس نشان دادند. یک کاربر می‌گوید: " ای کاش من هم مثل کارل ریدل پیر بشوم". کاربر دیگری نوشت: " عکسی با حضور 21 پیرمرد و کارل هایینتز ریدل". کاربر دیگری هم می‌گوید: " عجیب است که ریدل در تبلیغ کرم‌های جوان‌کننده پوست شرکت نمی کند".

 

اما بخشی دیگر از واکنش‌ها با عین عکس انتقادآمیز بوده چرا که ستاره‌های سابق آلمان بی توجه به پروتکل‌های کرونایی بدون استفاده از ماسک در نزدیکی هم قرار گرفته اند. یک کاربر به طعنه در این باره نوشت: " به خاطر الگوی خوبی که در میانه اپیدمی به همه نشان دادید از شما متشکریم. درست در روزهایی که هیچکس به سفر نمی رود و همه ماسک می زنند و از هم فاصله می گیرند".

 

اما حضور فرانتس بکن باوئر در این عکس هم از جنبه‌ای دیگر با واکنش مواجه شده است. برخی کاربران به این اشاره کردند که بکن باوئر اخیراً در یک پرونده در دادگاه حاضر نشده و علت آن را سن بالا و شرایط کرونایی اعلام کرد ولی او حالا توانسته بدون رعایت پروتکلها نه تنها به ایتالیا سفر کند بلکه بدون ماسک و فاصله احتیاطی در کنار بازیکنان سابقش حاضر شود.

 

بازار مقایسه محبوبیت مانشافت 1990 و تیم این روزهای یواخیم لوو هم در آلمان داغ بوده. یک کاربر که واکنش او را می‌توان خلاصه همه واکنش‌ها در این باره دانست در توییتر نوشت: " شکی وجود ندارد که تیم یواخیم لوو امروز از این تیم به مراتب محبوبیت کمتری دارد".

منبع
برچسب ها: تیم ملی آلمان جام جهانی
دیدگاه ها
German 1974 0 جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۴
عدم محبوبیت مانشافت فقط به دلیل عدم تصمیم گیری صحیح مربی تیم در ارتباط با استراتژی تیم است شاید دفاع کمی متزلزل باشد اما قابل رفع است اما اصرار بر دفاع سه نفره برخلاف شرایط کلی باشگاه‌ها به عنوان تغذیه کننده اصلی تیم ملی، اشتباهی است که از جانب مربی تیم دنبال می شود علت اصلی عدم محبوبیت مانشافت در حال حاصر تصمیم غلط مربی است نه صرفا بازیکنان
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.