بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دروازه بان 34 ساله تیم ملی آلمان هنوز حرف های زیادی برای گفتن دارد.

مانوئل نویر با ثبت دویستمین کلین شیت خود برای بایرن مونیخ در دیدار برابر اتلتیکو مادرید، از رکورد سپ مایر عبور کرد و حالا این اسطوره از موفقیت ادامه دار نویر صحبت می کند.

به نقل از سایت گل، نویر برای شکستن رکوردی که مایر پس از 651 بازی برای بایرن مونیخ به آن دست یافته بود، فقط به 394 بازی نیاز داشت. مایر در مصاحبه با Sport 1 در مورد دروازه بان باواریایی ها گفته است:

“ مطمئنم که حتی می تواند از رکورد 300 کلین شیت عبور کند. او می تواند این کار را انجام بدهد. حتی تا 39 سالگی هم عملکرد فوق العاده ای خواهد داشت و من در راستای رسیدن به آن هدف، به او اعتماد دارم. البته به خاطر ثبت این تعداد کلین شیت، فقط نباید از نویر تشکر کرد. خط دفاعی در 50 درصد از این رکورد شریک است. مدافعانی که بدانند دروازه بان خوبی پشت سرشان حضور دارد، به طور خودکار بهتر بازی می کنند. اگر در دروازه بی اعتمادی وجود داشته باشد، این برای مدافعان بد است. اما از آنجایی که می دانند نویر یکی از بهترین های دنیاست، با حس اطمینان بیشتری بازی می کنند.
 

بازگشت قرضی نوبل به شالکه بهترین گزینه بود

الکساندر نوبل، دروازه بان 24 ساله پیشین شالکه حالا به عنوان گلر ذخیره بایرن مونیخ ایفای نقش می کند و امیدوار است تا روزی جای نویر را درون دروازه تیم بگیرد. به عقیده مایر، بایرن مونیخ باید این دروازه بان را به تیم دیگری قرض می داد.

“ آن انتقال از دید بایرن منطقی بود. او استعداد نابی است ولی باید بلافاصله قرض داده می شد چرا که نیاز به بازی کردن مستمر دارد. بازگشت به شالکه بهترین گزینه برای او بود. بایرن قبل از ورود او هم دروازه بان خوبی مثل اسون اولرایش را در اختیار داشت. به عقیده من مانوئل می خواهد در تمامی بازی ها به میدان برود و این ایرادی ندارد. او همیشه خوب بازی می کند، پس چرا باید (در بازی های حذفی) بیرون بنشیند؟ نمی توانم با بازی کردن یک دروازه بان فقط در مسابقات حذفی کنار بیایم. من هم همیشه خواستار بازی کردن بودم. این خواسته هر دروازه بانی است. فرقی هم نمی کند 21 ساله باشید یا 39 ساله؛ اولیور کان هم همین طور بود.

منبع
برچسب ها: سپ مایر مانوئل نویر الکساندر نوبل
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.