بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هافبک تهاجمی باواریایی ها از شروع مجدد لیگ قهرمانان اروپا خوشحال است.

بایرن مونیخ و لوکوموتیو مسکو فردا (سه شنبه) در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

به نقل از وب سایت رسمی یوفا، توماس مولر از شروع مجدد رقابت های لیگ قهرمانان اروپا خوشحال است و در این رابطه می گوید:

“ از بازگشت رقابت های خود یعنی لیگ قهرمانان اروپا خوشحالیم. ما می خواهیم به روند فعلی خود ادامه دهیم. روحیه خوبی داریم و جو بسیار خوبی در تیم ما حاکم است و تمامی نشانه ها مثبت است.
 

از مولر راجع به برنامه فشرده بازی ها در فصل جاری سوال شد و او پاسخ داد:

“ از نظر من وضعیت شبیه به فصل گذشته است و همواره برنامه بازی های ما سخت و دشوار بوده است. نمی دانم که آیا در این فصل باید در بازی های بیشتری (نسبت به سال گذشته) به میدان برویم یا خیر. اغلب زمانی موضوع خستگی بازیکنان مورد بحث قرار می گیرد که نتوانید علت عملکرد ضعیف خود را در میدان توضیح دهید. ما از بازی خود و به خصوص از بازیکنان تهاجمی که در اختیار داریم، لذت می بریم. همه بازیکنان با انگیزه هستند و اکنون در مرحله‌ای قرار داریم که داشتن انگیزه کار چندان دشواری نیست. برای ما کار آسانی است که از همان ابتدای بازی جنگنده ظاهر شویم و در خط حمله خلاق باشیم.  
 

از مولر در رابطه با رکورد شکنی ها سوال شد و او پاسخ داد:

“ پیش از آغاز بازی ها، شما برنامه‌ای برای شکستن رکوردها ندارید. این دیدگاه نادرست و همچنین متکبرانه‌ای است. مهم ترین چیز، پیروزی در بازی ها است.  
 

مولر راجع به شانس بایرن مونیخ برای قهرمانی مجدد در لیگ قهرمانان اروپا گفت:

“ بایرن مونیخ همواره یکی از کاندیدای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بوده است و ما همیشه تا مراحل پایانی این رقابت ها پیش رفته ایم. در حال حاضر ما این احساس را داریم که تیم بسیار قدرتمندی هستیم اما این موضوع در ماه های آوریل و مارس به ما کمکی نمی کند. با این حال، من به باشگاه و تیم خود اطمینان دارم.

منبع
برچسب ها: توماس مولر لوکوموتیو مسکو لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.