بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی آلمانی باواریایی ها معتقد است که بوندسلیگا بنیان و اساس اهداف این تیم در سایر رقابت ها است.

بایرن مونیخ و لوکوموتیو مسکو فردا (سه شنبه) در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

به نقل از وب سایت رسمی یوفا، هانسی فلیک، سرمربی آلمانی باشگاه بایرن مونیخ در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از تقابل با لوکوموتیو مسکو در رابطه با وضعیت توماس مولر گفت:

“ در طول وقفه بازی های ملی، توماس (مولر) تمام هفته را به استراحت پرداخت و این فرصت را داشت تا شارژ باطری خود را به 100 درصد برساند! ما هفته ها با یکدیگر در رابطه با استراحت و کسب آمادگی کافی صحبت کرده ایم.
 

 از فلیک سوال شد که چرا مارک روکا بایرن مونیخ را در بازی های بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا همراهی نمی کند و او پاسخ داد:

“ ما بازی به بازی آنچه که نیاز داریم را بررسی می کنیم. تاکنون از نظر ما لزومی نداشته است که او در بازی های بوندسلیگا یا لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود اما زمان حضور او در این بازی ها نیز فرا خواهد رسید. او در تمرینات به خوبی کار می کند و ما تاکنون از عملکرد او راضی بوده ایم.
 

فلیک درباره مصدومان بایرن مونیخ گفت:

“ تاکنون همه بازیکنان آماده بوده اند. سرژ (گنابری) به تیم ما ملحق شده است و یکی از گزینه های ما برای حضور در ترکیب ابتدایی بازی فردا خواهد بود. مدت غیبت او فقط 4 یا 5 روز بود و در خانه خود هر کاری که می توانسته را انجام داده است.  
 

فلیک راجع به وضعیت مصدومیت آلفونسو دیویس گفت:

“ مصدومیت هم بخشی از ورزش های رقابتی است. مصدومیت او جدی نیست اما حدود 6 تا 8 هفته به دور از میادین فوتبال خواهد بود. تا جایی که بتوانیم از او حمایت خواهیم کرد. هدف اصلی ما این است تا دیویس را به آمادگی خود در فصل گذشته برسانیم.  
 

 فلیک در رابطه با وضعیت کورنتین تولیسو گفت:

“ تولیسو فرم خوبی دارد. او کیفیت و توانایی های یک هافبک باکس تو باکس را دارد و می تواند در مناطق مهم میدان بازی کند. عملکرد او در بازی های ما مقابل بیله فلد و اتلتیکو مادرید فوق العاده بود. مهم ترین نکته این است که او از فوتبال خود لذت ببرد.
 

از فلیک در رابطه با برنامه های بایرن مونیخ برای جمال موسیالا سوال شد و او پاسخ داد:

“ برنامه ما برای او کاملا واضح و روشن است و او به مرور پیشرفت خواهد کرد. او کیفیت خوبی به خصوص در زمینه کار با توپ دارد. اما هنوز در برخی از زمینه ها باید با او کار کنیم تا پیشرفت کند.  
 

 فلیک راجع به تقابل با لوکوموتیو مسکو گفت:

“ آن ها یکی از بهترین تیم های لیگ روسیه هستند. تیم آن ها کمترین گل را دریافت کرده است و بازیکنان تهاجمی خوبی از جمله ادر و اسمولوف را در اختیار دارند. در تقابل با آن ها باید بسیار متمرکز و مراقب باشیم. آن ها تیمی هستند که می دانند چطور بازی کنند و چگونه حمله کنند.
 

از این سرمربی آلمانی سوال شد که از میان بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا، کدام رقابت برایش اهمیت بیشتری دارد و او پاسخ داد:

“ برای من بوندسلیگا اساس و بنیان کار، همچون نان و کره است و عملکرد ما در بوندسلیگا این تضمین را می دهد که می توانیم در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نیز عملکرد خوبی داشته باشیم. از عملکردمان در 3 بازی گذشته خود رضایت زیادی دارم. البته که لیگ قهرمانان اروپا رقابت خاصی است و قطعا ما امسال نیز تا جایی که امکان دارد، تمام تلاش خود را برای موفقیت در این رقابت ها انجام خواهیم داد.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک لوکوموتیو مسکو لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.