بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته بایرن مونیخ در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و دیدار خارج از خانه با لوکوموتیو مسکو 2 بر یک برنده شد. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

هانس دیتر فلیک:

پیروزی سختی کسب کردیم و برای به دست آوردن آن، سخت جنگیدیم. لوکوموتیو خیلی خوب کار کرد و با عقب نشستن، سعی داشت با استفاده با توپ های بلند، به ما ضربه بزند که یک بار هم این کار را انجام داد. در کل می توانم بگویم که لایق پیروزی با این نتیجه بودیم، اگر چه پیروزی همانند آن چه که انتظار داشتیم، به دست نیامد. همکاری تولیسو، پاوار و گورتسکا در گل اول؟ این شیوه برای گلزنی، یکی از راه هایی است که می توان در بازی با تیم هایی که بسیار دفاعی بازی می کنند، استفاده کرد. امروز این روش چند بار جواب داد که یک بار هم به گل تبدیل شد.
 

مانوئل نویر:

از کسب این نتیجه خوشحالیم. امشب بازی سختی داشتیم و سعی و تلاش زیادی کردیم تا موفق به کسب پیروزی شویم. از نظر من لوکوموتیو عملکرد بسیار خوبی داشت. آن ها به صورت بسیار فشرده به دفاع کردن می پرداختند. ما چند فرصت گلزنی داشتیم تا نتیجه را 0-2 کنیم اما آن ها موفق به گلزنی شدند و کار پیچیده تر شد. در پایان ما از بازگرداندن نتیجه بازی و کسب پیروزی خوشحالیم. ما همیشه به خود ایمان داریم و فکر می کنم که طی هفته ها و ماه های اخیر روحیه‌ خود را نشان داده ایم.
 

یاشوا کیمیش:

موفق به کسب پیروزی بسیار سختی شدیم. ما بد بازی نکردیم اما باید خیلی زودتر کار را تمام می کردیم. ما خیلی زود و در همان اوایل بازی به گل رسیدیم اما در ادامه و به خصوص در نیمه دوم، فرصت گلزنی مسلمی برای به ثمر رساندن گل دوم نداشتیم. آن ها چند ضد حمله خطرناک را ترتیب دادند اما در پایان، علی‌رغم این که در بهترین فرم خود نبودیم، از کسب پیروزی خوشحالیم.

برچسب ها: لوکوموتیو مسکو لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.