بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته در ادامه مسابقات فوتبال لیگ ملتهای اروپا بر تیم ملی آلمان 3 بر 1 بر اوکراین غلبه کرد. در ادامه نظر ژرمنها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

یواخیم لوو:

این بازی برای ما ساده نبود. همه دیدند که اوکراین چقدر خوب می تواند بازی کند. ما در نیمه اول سرعت بالایی داشتیم و بازی در کنترل‌مان بود. ولی در نیمه دوم به آن اندازه حاکم نبودیم و چند بازی توپ از دست دادیم. رویهم رفته به نظرم باید از این بازی راضی باشیم.

 

تیمو ورنر:

گل اول من خیلی ساده بود چون پاس گل لئون گورتزکا واقعاً عالی بود. زدن دو گل در این شهر‌، لایپزیش برایم فوق العاده لذت بخش بود. اینجا شهری است که من چهار سال از زندگی ام را در آن گذراندم. روی هم رفته ما امروز عملکرد خوبی داشتیم. شرایط ما در حال بهتر شده است و وضعیت آلمان خوب به نظر می رسد. وضعیت دفاعی ما هم بهتر شده است. امیدوارم پیشرفت ما ادامه داشته باشد تا سال آینده در جام ملتها موفق باشیم.

 

لئون گورتسکا:

فکر می کنم که بازی سختی داشتیم. چمن زمین کمی سنگین بود و آن ها نیز تیم قدرتمندی بودند. در نهایت ما شب موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشتیم. در حال حاضر کسب پیروزی در بازی ها تنها چیزی است که می تواند به ما کمک کند. لروی (سانه) در نیمه اول عملکرد بسیار خوبی داشت و تیمو (ورنر) نیز روی پاس گل من موفق شد تا گل دوم را به زیبایی به ثمر برساند.

 

اولیور بیرهوف (مدیر ورزشی تیم ملی آلمان):

خوشحالم برنده بازی شدیم و عملکرد خوبی داشتیم. با این برد به آرامش بیشتری رسیدیم. حالا با برنامه ریزی به بازی آخر می رسیم.اکنون هدف ما این است که در گروه اول باشیم.

برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی اوکراین لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.