بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فرانتس بکن باوئر، اسطوره فوتبال آلمان با مورد تمسخر قرار گرفتن تیم ملی این کشور، معتقد است که اوضاع هنوز هم خیلی بد نیست و یواخیم لوو باید ماندنی شود.

 در لیگ ملت های اروپا، تیم ملی آلمان مقابل اسپانیا متحمل شکست 6-0 شد که این سنگین ترین شکست تاریخ آلمان در بازی های رسمی بود. در همین راستا انتقادات شدیدی از یواخیم لوو انجام شده است اما فرانتس بکن باوئر، اسطوره فوتبال آلمان طرفدار اخراج او نیست.

فرانتس بکن باوئر در مصاحبه با بیلد در خصوص شکست سنگین آلمان، لزوم بازگشت توماس مولر و البته حمایت از لوو صحبت کرد:

“ البته که این عملکرد و شکست 6-0 در سطح تیم ملی آلمان نبود. آلمان مقابل اسپانیا کاملا به خاموشی فرو رفت. چنین شکست هایی گاهی اوقات پیش می آیند. اکنون کل دنیا به ما می خندند اما خوشبختانه چنین شکست هایی برای تیم ملی آلمان به ندرت اتفاق می افتد؛ بنابر این خیلی نباید در خصوص این شکست اغراق کنیم. با این حال در تیم یواخیم لوو مشکل رهبری دیده می شود. کسی نبود که تیم را رهبری کند. وقتی اوضاع خوب پیش نمی رود، یعنی تیم به رهبر نیاز دارد. توماس مولر می تواند این نقش را ایفا کند، درست مثل زمانی که بایرن مونیخ اوقات سختی را سپری می کرد. یواخیم لوو؟ البته که او باید بماند و در یورو آلمان را هدایت کند. او از این شکست می تواند درس های مهمی بگیرد.

منبع
برچسب ها: فرانتس بکن باوئر یواخیم لو تیم ملی آلمان تیم ملی اسپانیا لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.