بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ژروم بواتنگ، مدافع آلمانی و باتجربه بایرن مونیخ احتمال بازگشت به تیم ملی آلمان را رد نمی کند.

ژروم بواتنگ، مدافع آلمانی بایرن مونیخ در مصاحبه جدید خود با وب سایت گل در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است.

بواتنگ در مصاحبه با گل گفت:

“ تمرکز کامل من روی دفاع کردن از پنج جامی است که فصل قبل با باشگاه کسب کردیم. در آینده، زمانی که مسیر من و بایرن مونیخ از هم جدا شود؛ با افتخار به این سال ها و موفقیت های بسیاری که با این باشگاه کسب کردم، می نگرم. فوتبالیست های زیادی قادر به تجربه کردن چنین چیزی نیستند. در عین حال، من باانگیزه کامل به آینده و چیزی که در انتظارمان است، نگاه می کنم. حس خیلی خوبی دارم و در فرم خوبی هستم و در چند ماه گذشته بازی کرده ام. همچنین بازخوردی که از هانسی فلیک و هم تیمی هایم دریافت می کنم نیز هست که مهم ترین چیز برای من است.
 

خبرها در مورد این که به تو پیشنهاد تمدید قرارداد داده نخواهد شد؟

“ من از این خبرها شگفت زده شدم و دوست داشتم قبل از خواندن آن نشسته باشم اما اکنون دیگر به این موضوع فکر نمی کنم.
 

آلابا؟

“ این موضوع بسیار سختی برای صحبت کردن است. من جزئیات را نمی دانم و بنابراین نمی توانم اظهار نظر کنم. من می دانم که داوید انسان و فوتبالیست فوق العاده ای است. فقط می توانم بگویم که این که در اخبار از او به عنوان یک فرد پول دوست یاد شود، درست نیست و شخصیت او به درستی نشان داده نشده است.
 

هانسی فلیک؟

“ در زمان کوتاهی پس از این که به عنوان سرمربی بایرن انتخاب شد، به من گفت که «ژروم، می دانم که چه کارهایی می توانی انجام دهی. مهم ترین چیز این است که تو روی فرم و آماده باشی.» در دسامبر او به من گفت که ماندن یا رفتن بر عهده خودم است اما خوشحال می شود اگر در تیم بمانم. هانسی فلیک به من اطمینان خاطر داد که اگر عملکرد خوبی داشته باشم، هماند سایرین فرصت هایی خواهم داشت. همین برای من کافی بود.
 

بازگشت به تیم ملی؟

“ تیم ملی آلمان این مسیر را انتخاب کرد و باید به تصمیم آن احترام گذاشت و من هم همین کار را می کنم. من چندین بار موضع خود را اعلام کرده ام و افراد مسئول در تیم ملی نیز موضع خود را بیان کرده اند. در اصل من این احتمال را رد نمی کنم اما این اتفاق به این موضوع نیز بستگی دارد که در آن زمان چه حسی داشته باشم.

منبع
برچسب ها: ژروم بواتنگ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.