بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، توماس مولر معتقد است با آمدن هانسی فلیک ارزش بایرن مونیخ و این بازیکن افزایش پیدا کرده است.

توماس مولر، مهاجم آلمانی بایرن مونیخ در مصاحبه ای با وب سایت بوندسلیگا در مورد بایرن مونیخ و هانسی فلیک صحبت کرده است.

توماس مولر در این مصاحبه گفت:

“ اگر آن را مثل ارزش سهام در نظر بگیریم، از زمان آمدن هانسی فلیک ارزش من و تیم به شدت افزایش یافته است. من زمان بازی زیادی داشتم و توانستم در مسیر فتح جام ها و کسب موفقیت، عملکرد خوبی داشته باشم. هانسی به خصوص در زمینه جایگیری من در زمین و نقشم در تیم، نقش بسیار مهمی داشت. ما رابطه قوی و خوبی داریم اما این فقط در صورتی کارآمد است که به عنوان یک تیم به پیروزی و کسب جام ادامه دهیم و من نیز همچنان به عملکرد قوی و خوب خود ادامه دهم.
 

“ ما در نیم فصل دوم فصل پیش، به شکل خارق العاده ای بازی کردیم. فکر می کنم ما از نظر آماری بهترین نیم فصل دوم تاریخ بوندسلیگا را سپری کردیم. ما بر حریفان مسلط شدیم و اجازه ندادیم چیزی سد راه ما شود. ما فقط یک تساوی داشتیم و هر هفته عملکرد درخشانی در زمین داشتیم. ما واقعاً انگیزه و اشتیاق زیادی داشتیم و باعث پیشرفت همدیگر شدیم و این پس از وقفه و قرنطینه پایه ریزی شد. این بسیار خاص بود.
 

 رهبر تیم بودن؟

“ لذت بخش است و همچنین مسئولیت بزرگی است. اگر مدت زیادی در یک تیم باشید، می خواهید مطمئن شوید که همه چیز خوب و درست پیش برود اما شما همچنین باید از بقیه حمایت کنید و مطمئن شوید که آن ها کار درست را انجام می دهند. ما بازیکنان زیادی داشتیم که در بالاترین سطح بازی کردند پس جای تعجبی ندارد که ما تمام جام ها را فتح کردیم. حتی در طول فتح سه گانه در سال 2013، به یاد نمی آورم که در مورد بازیکنان زیادی از بایرن صحبت شود و جوایز فردی زیادی به آن ها تعلق گیرد. این نشان می دهد که ما در چندین پست توجه ها را به خودمان جللب کرده ایم. مثلا آلفونسو دیویس در سال گذشته افراد زیادی را متعجب کرد و تحت تاثیر قرار داد. این اتفاق بسیار خاصی بود.

منبع
برچسب ها: توماس مولر هانس دیتر فلیک
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.